Wpis z mikrobloga

@Wonziu: xD nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać, sam żyje normalnie i do niczego się nie ograniczam xD a jeżeli sądzisz, że opiszę Ci wszystko ze szczegółami wraz z imieniem i nazwiskiem to się mylisz xD po prostu po nim wiem że dłuższe przebywanie nawet w zasięgu sieci WiFi szkodzi człowiekowi. Swoją sypialnie mam właśnie w klatce faradaja (tak, są specjalne farby i rolety na okna). A czy to
  • Odpowiedz
@CzarnaPufa: 4G jest bardziej niebezpieczne od 5G. 5G to tylko wifi o trochę większym zasięgu. Także wg mnie 5G jest nawet bardziej bezpieczne, bo nadajniki będą gęsto postawione z mniejszą mocą nadawczą na częstotliwościach zbliżonych do wi-fi.
  • Odpowiedz
@rrdzony: w takim razie w Belgii żyją bardzo zacofani ludzie, bo stwierdzili, że się wstrzymają z wprowadzaniem 5g do czasu aż inne kraje je wprowadzą i poczekają na efekty.
  • Odpowiedz
@bartosz325: nadajniki będą gesto postawione bo propagacja fali maleje wraz ze wzrostem czestotliwosci, co mozna kompensowac albo zwiekszeniem mocy nadajników, co jest stosunkowo tanie albo budową tysiecy nowych nadajników, bo przeciez prawo zabrania nadawania zbyt mocnego sygnału.
To tutaj jest wg mnie największe zagrożenie. Podejrzewam, ze rzadzacy w najlepszym wypadku są zbyt głupi by podejść do tematu jak należy albo sprzedadzą zdrowie obywateli za mozliwosc zrobienia sobie zdjęcia z jakimś
  • Odpowiedz
Dawaj linka, bo mój kolega mówił, że to nieprawda.


@Tarec: problem z linkami dotyczącymi aspartamu jest taki, że wyniki badań są skrajnie różne w zależności od tego, kto płacił za badanie.
  • Odpowiedz