Wpis z mikrobloga

@zabkakapka: dziękuję, kobiety lubię i nie zgadzam się z tym, co mirki spod tagu przegryw o nich piszą, ale niestety #!$%@? momentalnie traci jakiekolwiek prawo do szacunku imo. W ogóle nie jestem w stanie pojąć hipokryzji niektórych osób. Ci sami ludzie piszą, ze kobieta, która raz na miesiąc prześpi się z facetem z tindera, który jej się wizualnie podoba jest gorsza niż #!$%@?, które ciągnie 5 drutów dziennie za hajs
  • Odpowiedz
  • 15
Przypominam, że prowadzenie burdeli w Polsce jest zabronione. Jeśli laska podaje nazwę klubu, opisuje co w nim robi, ile zarabia, wrzuca nawet zdjęcia... to musiało się tak skończyć. W najlepszym wypadku skończy na ulicy. Uzależniona od alko i narko długo nie pociągnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mabchir: Nie rozumiem, dlaczego to wykop ma jej uczyć pokory. Jasne, można napisać w komentarzu co tylko się o niej myśli, ale stalkowanie i pisanie do jej matki to już przegięcie pały. Dziewczyna nikogo nie krzywdziła, stąd też nie rozumiem skąd to całe umoralnianie. Ciężko mi piętnować profesje, której realiów nie znam, bo może się okazać, ze lepiej się takim divom żyje niż przeciętnemu kowalskiemu. To jednak wciąż nastolatka, która
  • Odpowiedz
@Zaax: Nie ma co za bardzo wychodzic do przodu z przypuszczeniami, że chodzi o wystalkowanie matki, siostry.
W nowszym poście w tagu juz się wyjaśniło, że chodziło o jej koleżanki z pracy, które odkryły jej profil / wpisy na wykopie ... i pewnie zaczęly szydzić :)
  • Odpowiedz
@FantastycznyPanLis: Po części tak, mnóstwo różowych przyczyniło się do tego, że dziewczyna zyskała taką "popularność". Sama weszła na minę robiąc rozdajo. Co znaczy jak zwykle? Szukam winnych w kobietach jak zwykle?
  • Odpowiedz
@Wjorgus: w jaki sposób się przyczyniły? Siłą rzeczy widziałam te wpisy i właśnie inne dziewczyny chciały jej pomóc, pisząc że źle wygląda, powinna wziąć się wgarsc podczas gdy spermiarze jedyne co chcieli to cyckow i afery.
"Jak zwykle" mam na myśli ogólna tendencje wykopków to zwalnia winy na kobiety, co jest akurat w tym przypadku ostatnią głupotą
  • Odpowiedz
@Mabchir: Ja się odniosłem do Twojego komentarza, w którym napisałeś, że wystalkowali jej matke. Sam sprawy nie śledzę więc bazowałem jedynie na Twojej opinii. Niemniej jednak wciąż uważam, że stalkowanie w tej sprawie to lekka przesada.
  • Odpowiedz
@Zaax: pewnie, że przesada, ale są tacy, którzy wierzą, iż kontakt z jej matką i uświadomienie jej co robi jej córka coś zmieni.
Mimo wszystko - zluzuj majty :) - sama bohaterka potwierdziła, że chodziło o inne koleżanki z pracy, które dowiedziały się jaką imbe tu rozkręca ;) To wywołało w niej uczucie wstydu, obawy o swoją karierę, przywileje u szefa - i po prostu usunęła profil. Taka moja subiektywna
  • Odpowiedz
@FantastycznyPanLis: To, że chciały pomóc nie ma związku z tym, że dzięki tym wpisom o dziewczynie zrobiło się jeszcze głośniej. To jest trochę jak z efektem Streisand w jej przypadku. Ona z resztą sama dolewała oliwy do ognia wrzucając swoje foty na wgw, ewidentnie pasowała jej taka atencja, tylko bidulka nie przewidziała skutków i konsekwencji swoich działań(Jak miała przewidzieć skoro to 18 letnia gówniara, której głowa była zalana wódą i
  • Odpowiedz