Wpis z mikrobloga

@FantastycznyPanLis: Serio muszę Ci to rozpisać? Piszę o kobietach w tym przypadku, bo o nie mnie zapytałaś. Jakie generalizowanie? Wybacz, ale ciągle ciągniesz narrację w której, twoim zdaniem zrzucam całą winę za zaistniałą sytuację na różowe paski, mimo tego, że imo podkreśliłem we wcześniejszych komentarzach, że tak nie jest. Musiałaś się poczuć wyjątkowo dotknięta moim pierwszym komentarzem, który nie był stwierdzeniem faktu i nie był pisany na poważnie God damn it.
@FantastycznyPanLis: XD Karta pułapka, zamykam wątek, nic madrzejszego nie napiszesz, koniec. Nie polki, a p0lki, Pani nowa na wykop?
Zastanawia mnie dlaczego aż tak emocjonalnie zaczynasz do tego podchodzić. Ah i zamykasz wątek i stwierdzasz, że nic więcej mądrego nie napiszę, bo CI SIĘ TAK WYDAJE. God damn it, a miałem nadzieję na jakąś ciekawą wymianę zdanx a skończyło się na foszku yhh
@FantastycznyPanLis: Oh God sam jestem poniekąd już zmęczony tym. Pierwszy wpis był obraźliwy, zgadza się, przyznałem to nawet mireczkowi, który mi to wytknął i napisałem, że mogłem lepiej to ubrać w słowa. Faktycznie mogło to zostać odebrane jako próba przedstawienia przeze mnie faktów, ale nie taki był mój zamysł. Jestem poirytowany, bo produkuje się strasznie, a Ty w odpowiedzi łapiesz się tylko jednej rzeczy. Imo wkradło się tutaj trochę niezrozumienia. Poza
@Jookav: Zawsze się zastanawiam, skąd w ludziach taka potrzeba zjechania kogoś z błotem? Jest prostytutką? Jest. Wstawia durne wpisy, zdjęcia, na których jest zachlana i zaćpana? Wstawia, no i #!$%@? co z tego? Robi krzywdę wyłącznie sobie, więc #!$%@? was to obchodzi? Naprawdę nurtuje mnie to, jakie procesy myślowe zachodzą w waszych mózgach, co dzieje się w waszych głowach w momencie, w którym, zamiast zigorowania/dodania na czarnolisto, postanawiacie kliknąć na białe
Zawsze się zastanawiam, skąd w ludziach taka potrzeba zjechania kogoś z błotem? Jest prostytutką? Jest. Wstawia durne wpisy, zdjęcia, na których jest zachlana i zaćpana? Wstawia, no i #!$%@? co z tego? Robi krzywdę wyłącznie sobie, więc #!$%@? was to obchodzi? Naprawdę nurtuje mnie to, jakie procesy myślowe zachodzą w waszych mózgach, co dzieje się w waszych głowach w momencie, w którym, zamiast zigorowania/dodania na czarnolisto, postanawiacie kliknąć na białe pole i
@Jookav: Żyją takie wykopki w piwnicy, życia nie znają a później się dziwić popularności patostrimów czy takich dziwek jak żadnej w życiu nie widzieli i to dla nich jakaś aberracja xD. #!$%@? ludzie tego kwiatu jest pół światu a pociski szły słusznie bo typiara przy takim rozrywkowym życiu skończyłaby za 2 lata w MONARZe i wszyscy byśmy ją utrzymywali ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wszystkim którym wielce