Wpis z mikrobloga

@Mabchir: Masz racje, z pewnością są tacy ludzie. Natomiast na wszystko można patrzeć z różnych perspektyw. Poinformowanie jej mamy mogłoby coś zmienić, tylko nie wiadomo w którą stronę. Mama, może ją zmusić do przerwania kariery, ale równie dobrze może postanowić zerwać wszelki kontakt z córką. Rozsądnie jest by za wzorzec rodziny mieć kochającą matkę i ojca, jednak to niestety nie zawsze jest normą. Chodzi mi o to, że nie można
  • Odpowiedz
@pioter93: na pewno nie cpala od rana do nocy xD laska ma zniszczone życie instant. Wyleciała z domu rodziców, stwierdziła że nie będzie utrzymywać kontaktu a to podobno prawnicy a jak odpaliłem ten pożal sie boże stream to aż uszy więdły, zachowanie, głos, słownictwo typowej patusiary.

Życie zweryfikowało
  • Odpowiedz
@Wjorgus: nadal nie odpowiedziałeś w jaki sposób takie wpisy miały się przyczynić do jej upadku, według twojej logiki każdy kto coś pisał pod jej wpisami się do tego przyczyniał więc może uczciwiej byłoby napisać o ogóle wykopowego społeczeństwa a nie szukać winy w konkretnej płci? Bo szczerze nie wiem jak komentarze dziewczyn miały by ją bardziej pogrążyć niż komentarze facetów, i z jednej i z drugiej strony były zarówno próby
  • Odpowiedz
@Jookav: @Mrbimbek: @lsrrdc: Heh, a myślicie że co ona co teraz zrobi?
Wróci do znienawidzonych rodziców i będzie "płaku płaku tatusiu mamusiu przepraszam pogubiłam się, nie wiedziałam co robię, wybaczcie mi płaku płaku..."

Jak się jest atencjuszką z bogatego domu to można się bawić w hedonizm i #!$%@? swojego życia, zawszę jest bezpieczna przystań do której można wrócić gdy już wszystko się #!$%@?.
  • Odpowiedz