Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prowadzicie samochód, dziad w Yarisie powoduje niebezpieczną sytuację ze swojej winy, jeszcze ma pretensje i trąbi.
Zatrzymujecie się na środku i wysiadacie posłać mu pare lepszych? Czy olewacie dzbana i klakson Was nie boli?

Bo ja zawsze wysiadam. Moja matka mnie uważa za psychola i frustrata drogowego. #polskiedrogi #samochody

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: w takiej sytuacji nie, wyrugam go pod nosem i jadę dalej. Jednak raz zdarzyła mi się sytuacja gdzie na osiedlowej drodze, mało uczęszczanej, chodnikiem szła kobieta. Oczywiście nie wiem co jej #!$%@? w tym pustym łbie ale wyskoczyła mi na maskę auta. Jechałam akurat z dzieckiem i moje emocje zostały #!$%@? w kosmos. Cieszę się, że jej nie zabiłam gołymi rękami.
Zatrzymujecie się na środku i wysiadacie posłać mu pare lepszych? Czy olewacie dzbana i klakson Was nie boli?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli faktycznie mnie wkurzył, to wysyłam nagranie ze zdarzenia na stopagresjidrogowej, tak aby dostał stosowny mandat. Jeśli mam nagrane jego wcześniejsze/późniejsze przewinienia, to też wysyłam.