Wpis z mikrobloga

Zawsze ryje z tych komentarzy nauczycieli "Proszę się pojawić z rodzicami o 15, 12 czy 11.45". Bo ja nie mam nic innego do roboty tylko rzucać pracę i iść się zobaczyć z nauczycielką


@magliarosa: u mnie w liceum zawsze wychowawca wzywał rodziców i to z takich pierdół (np. bo w karty graliśmy), że moja matka któregoś razu się #!$%@?ła i mu napisała, że jak ma jakiś problem to niech sam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bo ja nie mam nic innego do roboty tylko rzucać pracę i iść się zobaczyć z nauczycielką


@magliarosa: w Polsce nie ma obowiązku posyłania dziecka do szkoły publicznej - można sobie uczyć dziecko w domu, a można zapisać do prywatnej, gdzie za kasę nie tylko się do ciebie dostosują ale jeszcze zrobią kawę ¯\_(ツ)_/¯ jak korzystasz z publicznego kontraktu to godzisz się na pewną formę współpracy (podobnie jak jedziesz autobusem
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Pierwsze co bym zrobił to zapytał nauczycielkę co na ten temat powiedziało dziecko. Oczywiście, że nie będzie wiedziała, bo o tym zapewne z nim nie rozmawiała- pierwszy odruch to obraza, zdenerwowanie i rodzice.
Potem dopytałbym jaki nauczyciel bieże śmiertelnie poważnie rysunek pato-renifera zamiast pracy domowej. No, olał sprawę, powinien się przykładać i odrobić pracę domową i nie powinien bazgrać w zeszycie, ale takie rzeczy można załatwić na spokojnie bez
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: sorry, ale trzeba nie mieć wyobraźni żeby wymagać od kogoś że w poniedziałek o #!$%@? 15 rzuci wszystko bo nauczycielce chce się pogadać.


@tajemniczygosc: nie no jasne, nauczycielka powinna olać rodzinę i swój czas wolny i dostosować się do wielce pana wąsacza, który płaci POTĘŻNE podatki więc jest jej panem i władcą xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@produktdotestow: oczywiście, że na serio. Polacy, a w szczególności obecne pokolenie 30latkow, cierpią na zbyt wysokie ego i przekonanie, że płacą w #!$%@?, podczas gdy płacą gówno ¯\_(ツ)_/¯ zresztą - zrób sobie ćwiczenie i policz ile PLN w skali roku idzie z podatków średnio zarabiającego Polaka na taką edukację
  • Odpowiedz