Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam, że jedynym odpowiednim wiekiem na pierwszy raz jest przedział 15-17( ewentualnie 18) lat. Mówię tutaj oczywiście o mężczyznach, bo dla kobiet seks nie ma aż takiego znaczenia i ta sfera w ich przypadku wyglada nieco inaczej.
W każdym razie ja jestem tego najlepszym przykładem. 21 lat na karku; pierwszy raz miałem rok temu w wieku 20 lat i... faktem jest, że to było za późno. Znam osoby, które zaczynały już w wieku 14 lat; spora część w wieku 16-18 lat, a ja z przyczyn całkowicie niezależnych od siebie(nie chce się w to teraz zagłębiać) nie miałem możliwości nawet pocałować dziewczyny w policzek aż do 19.roku życia.
Mając te 19 lat; tuż przed 20. urodzinami, kiedy czynniki zewnętrzne w moim życiu uległy drastycznej zmianie, a wskaźnik powodzenia u różowych był DUŻO wyższy niż te 1-2 lata temu, poznałem dziewczynę w wieku 17.lat i mieliśmy razem nasz wspólny pierwszy raz. Wiedziałem, że mnie kocha i ja też do niej coś czułem, ale w głowie cały czas miałem obraz osób zaczynających życie seksualne te 3-4 lata wcześniej - byłem autentycznie strasznie niezadowolony na myśl o tym i wiedziałem, że tak się po prostu nie da, bo moja psychika tego nie wytrzyma. Co więc zrobiłem? Zakończyłem znajomość i stwierdziłem, że całość nadrobię - no i mam już na koncie parę łatwych różowych poznanych przez neta/na studiach. Od trzeciej dziewczyny frustracja już w 80-90% zeszła i czuję się mentalnie znacznie lepiej, ale delikatne poczucie niespełnienia dalej pozostaje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tutaj przestroga dla młodszych wykopków - działajcie teraz, albo frustracja was rozwali za te kilka lat...
#przegryw #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #zwiazki #tinder #badoo #gownowpis #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 7