Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: No wiesz, pewnie nikt nie wstanie i nie zacznie wyzywać od pedałów, ale jestem absolutnie pewien, że ukradkowe spojrzenia będą rzucane, i pewnie ciche komentarze też będą. Ja bym nie chciał jeść romantycznej kolacji w poczuciu, że wszyscy się na mnie gapią. Dlatego są miejsca, w ktorych ludzie lgbtq będą na pewno wśrod swoich, a jak trafi się heheszkujący janusz, to będą mieli większą pewność, że obsługa go wyp-doli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kick_Ass: Informacja, że zarządzane przez kobiety to IMO bzdura i jakaś stygmatyzacja. Natomiast to z lgbtq ma jakiś sens z perspektywy tych osób. Znam historię sprzed kilku lat jak właścicielka znanej i dosyć modnej kawiarni zwróciła uwagę parze lesbijek bo się trzymały za ręce. Nic więcej. Także to jest informacja dla dajmy na to pary gejów, że mogą tam iść i się nie muszą obawiać głupich uwag.
@nivixi ale dokładnie o to mi chodzi. Nie musisz obnosic się ze swoimi dewiacjami , zawsze tak bylo, ludzie wchodzili , zjadali, płacili wychodzili, a teraz dorabia sie do tego ideologie. Na każdym kroku podziały. Komu albo czemu to ma służyć? Taki homoś wcześniej uciśniony nie mógł się pokazać na mieście nigdzie? Przeglad annusa na wejsciu do restauracji? Nigdy nie bylo takich sytuacji, to jest biznes, pieniadz nie ma orientacji, tylko debil