Wpis z mikrobloga

@nivixi no spoko, bo heteronormatywni nie dostają za wygląd ( ) beka z was normalnie. Na pewno te klepki od gogle uratują następnym razem te ich wygolone ryjki od zebrania oklepu gdy trafia na patusa xD
o, to mozna tak?


@Kick_Ass: można. :)

1. Wyszukanie firmy w aplikacji Google, przez przeglądarkę mobilnie lub w aplikacji Mapy Google, przejście do zakładki Informacje i przycisk Opisz to miejsce.
2. Google Moja Firma > Informacje > edycja Najważniejszych atrybutów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: powinno być w opcjach "jestem gejem/feministką pokaż mi dodatkowe info o knajpach" i tyle. Normalnych ludzi by przynajmniej nie #!$%@?
@Kick_Ass: Ale wiesz, że nie trzeba "brać w dupsko" by być przyjaznym dla osób LGBTQ ?

Ci debile nawet tego nie sprawdzają.


@Ptrg: @vvertoi: Niech jest skierowana do osób lgbt, gdybyście byli transwestytą który niby czuje się kobietą nie #!$%@?ło by was, że miejsca "dla was" są znakowane jakbyście byli upośledzeni? zwłaszcza mnie #!$%@? oznaczanie, że to miejsce zarządzane przez kobiety które stanowią 50% populacji więc nawet nie wiem
Pobierz UczesanyPedryl - > @Kick_Ass: Ale wiesz, że nie trzeba "brać w dupsko" by być przyjaz...
źródło: comment_1581186780cABjioncybbB3WCyyCjAts.jpg