Wpis z mikrobloga

W 2014 roku Sakiewicz w swojej Gazetce Polskiej podnosił larum że TVP w latach 2008-2013 otrzymało od Skarbu Państwa 22 miliony w formie reklam.
Wszystko w temacie tych zakłamanych szczurów.
  • Odpowiedz
@ediz4: tvn utrzymuje się bez dotacji, tvp przed rządami pis też potrafiło i nic do tego nie mają reklamy w trakcie filmu. 2 miliardy na telewizję to są kosmiczne pieniądze.
  • Odpowiedz
tvp przed rządami pis też potrafiło


@Widmo1234: bzdura.

i nic do tego nie mają reklamy w trakcie filmu....

Oczywiście że mają skoro twierdzisz że TVP powinno się utrzymać z reklam którymi nie może przerywać programów.
  • Odpowiedz
@Borcejn: oczywiście że te 250 baniek na całą onkologie to nieprawda. Co nie zmienia faktu że 2 mld z budżetu na zakłamanych i bezużytecznych dla nikogo ch.jów ktorzy zajmują się kłamaniem od rana do nocy to przewała. Mogli to przeznaczyć na program onkologii i wyobraż sobie jakie wtedy bylyby efekty.
  • Odpowiedz
@Borcejn: a ja podejrzewam że to nie są normalne ceny, bo kiedyś czytałem w Gazecie Polskiej że rząd w latach 2008- 2013 wsparł poprzez reklamy tvp kwotą 20 mln i to jest straszny skandal. Tak pisał Sakiewicz.

2 mld przy tym to kosmos i inflacja tego nie przykryje. Ale jak masz lepsze dane która tv potrzebuje 2 mld żeby funkcjonować równocześnie biorąc oplaty za abonament i reklamy nie krępuj się
  • Odpowiedz
@Sebgat: jestem za prywtną służba zdrowia ale w państwie socjalistycznym wolałbym ,żeby te milardy poszły już na służbe drowia niż na pisowski reżim, to jest k---a skandal mało powiedzane
  • Odpowiedz
@Borcejn: no brawo. Piękne wyniki jak.na podobno zakłamaną tv. I to jeszcze bez dotacji.
Ale co to ma wspólnego z tvp? Jeszcze w 2014 potrafili konkurować z tvn bez gigantycznych dopłat z budżetu. Co się stało że nagle trzeba dopłacać 2 miliardy?
  • Odpowiedz