Wpis z mikrobloga

@pcela: czego się spodziewałeś? Na dworcach Warszawa Zachodnia jest bardzo dużo Ukraińców. Najlepiej jest do nich trafić językiem, który rozumieją ¯\_(ツ)_/¯ Nie martw się, nic nie tracisz. Ten billboard to reklama firmy oferującej szybkie przelewy PL <-> UA, pozostałe dwie reklamy to oczywiście oferty telefonii komórkowych. Pierwsze bezużyteczne dla nas, a Orange i Play to wiadomo, zawsze zbyt drogo i prosimy o obniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_na_dworzu:
Mam chorobę lokomocyjną i pierwsze, to czy przesadziłem z aviomarinem, a jak wiadomo, on otumania. Mim człowiek dojdzie do siebie, to jest trochę zdezorientowany.
@pcela: @pcela: coś dziwnego w tym, że Play czy Orange chcą zdobywać klientów? Taki Ukrainiec #!$%@?ący poza Unię to dla nich dużo lepszy biznes, niż Polak, który za 3 dychy ma nielimitowane wszystko i zniesiony roaming do rodziny i znajomych w UK
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GoodPain:
No niestety nie. Wróciłem z wyjazdu poza stolicę, wyjątkowo autobusem, a nie pociągiem.
Na dworcu PKS dawno nie byłem, przeważnie jeżdżę pociągami (w autobusie mnie mdli i wymiotuję, choroba lokomocyjna).
Poza tym jak pisałem wyżej, człowiek nałykał się tabletek i po przyjeździe, przez chwilę nie wie czy jest na miejscu, czy miał taki odlot, że wylądował na Ukrainie. Dopiero po chwili dociera, że jest się w domu.
Ten billboard to reklama firmy oferującej szybkie przelewy PL <-> UA, pozostałe dwie reklamy to oczywiście oferty telefonii komórkowych. Pierwsze bezużyteczne dla nas, a Orange i Play to wiadomo, zawsze zbyt drogo i prosimy o obniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jestem_na_dworzu:

Obowiązek używania języka polskiego w informacjach o właściwościach towarów i usług dotyczy też reklam


niech to sobie będzie i reklama karmy dla zwierząt, ale nadal obowiązuje