Wpis z mikrobloga

@pcela: czego się spodziewałeś? Na dworcach Warszawa Zachodnia jest bardzo dużo Ukraińców. Najlepiej jest do nich trafić językiem, który rozumieją ¯\_(ツ)_/¯ Nie martw się, nic nie tracisz. Ten billboard to reklama firmy oferującej szybkie przelewy PL <-> UA, pozostałe dwie reklamy to oczywiście oferty telefonii komórkowych. Pierwsze bezużyteczne dla nas, a Orange i Play to wiadomo, zawsze zbyt drogo i prosimy o obniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jestem_na_dworzu:
Jedziesz autobusem. Przysnąłeś, budzisz się i widzisz tablicę po ukraińsku (albo rosyjsku). Człowiek się zastanawia, czy przypadkiem zbyt mocno nie przysnął.
  • Odpowiedz
@pcela: Mój ojciec na mega kacu, jak jechał pierwszy raz do jednostki, zobaczył napis Krasnystaw i wpadł w panikę, że będzie mieć przej**ne. Nie potrzeba ruskich napisów, człowiek sam sobie dopowie, czego się boi.
  • Odpowiedz
@pcela ostatnio jechałem busem w miejscowości pod Warszawą, i przejeżdżaliśmy obok fabryki. Po 5 minutach językiem urzędowym w tym busie stał się ukraiński nawet kierowca jak wysiadał bo się zmieniał powiedział daswidania xD
Mi tam to nie przeszkadza, nawet zabawnie jak by się przez jakąś "małą Moskwę" przejechało xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_na_dworzu:
Mam chorobę lokomocyjną i pierwsze, to czy przesadziłem z aviomarinem, a jak wiadomo, on otumania. Mim człowiek dojdzie do siebie, to jest trochę zdezorientowany.
  • Odpowiedz
Właśnie wysiadłem z autobusu w Warszawie.

@pcela: niech zgadnę, przyjechałeś na weekend z Niemiec i w niedzielę wracasz spać w kontenerze przy hali u Hansa?
Tfu na takie polactwo żałosne. #!$%@? naród emigrantów się purta o imigrantów.
  • Odpowiedz
@pcela: @pcela: coś dziwnego w tym, że Play czy Orange chcą zdobywać klientów? Taki Ukrainiec #!$%@?ący poza Unię to dla nich dużo lepszy biznes, niż Polak, który za 3 dychy ma nielimitowane wszystko i zniesiony roaming do rodziny i znajomych w UK
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GoodPain:
No niestety nie. Wróciłem z wyjazdu poza stolicę, wyjątkowo autobusem, a nie pociągiem.
Na dworcu PKS dawno nie byłem, przeważnie jeżdżę pociągami (w autobusie mnie mdli i wymiotuję, choroba lokomocyjna).
Poza tym jak pisałem wyżej, człowiek nałykał się tabletek i po przyjeździe, przez chwilę nie wie czy jest na miejscu, czy miał taki odlot, że wylądował na Ukrainie. Dopiero po chwili dociera, że jest się w domu.
  • Odpowiedz
Ten billboard to reklama firmy oferującej szybkie przelewy PL <-> UA, pozostałe dwie reklamy to oczywiście oferty telefonii komórkowych. Pierwsze bezużyteczne dla nas, a Orange i Play to wiadomo, zawsze zbyt drogo i prosimy o obniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jestem_na_dworzu:

Obowiązek używania języka polskiego w informacjach o właściwościach towarów
  • Odpowiedz
@pcela: witamy w państwie polin rzeczpospolitej trzy i pół
Podziękujmy pOlaczkom,którzy sie kumają z ukrami i mają ich za jakichś #!$%@? słowiańskich braci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@LVLV:
Nie mam nic przeciwko uczciwie i legalnie pracującym Ukraińcom czy innym obcokrajowcom. Ważne aby to oni dostosowali się do nas, a nie my do nich. To oni są tu gośćmi.
  • Odpowiedz