Wpis z mikrobloga

@caslin: Rzuciłem kiedyś do koleżanki żartem: jakie powiedzenie łączy onkologię i siłownie? Jak boli to znaczy że rośnie, na co ona się rozpłakała bo jej mama niedawno zmarła na raka piersi. Od tamtego czasu nie żartuję w ten sposób jak nie znam bardzo dobrze kogoś.
  • Odpowiedz
@caslin: kiedyś mijając się w klatce schodowej z sąsiadką zamiast "dzień dobry" w zamyśleniu rzucilem "dziewięćdziesiąt". Dziwną miała minę jak to usłyszała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@etui64: tak się kończy pisanie będąc półprzytomnym, w pierwszej wersji było odniesienie do spodni, ale je usunąłem
  • Odpowiedz
kiedyś mijając się w klatce schodowej z sąsiadką zamiast "dzień dobry" w zamyśleniu rzucilem "dziewięćdziesiąt"


@Pawolek: ja kiedyś wychodząc z pracy (pierwsza w życiu "prawdziwa", pracowałam tam miesiąc, całe dnie pisałam maile) odruchowo pożegnałam się z wszystkimi "Pozdrawiam, Limonene Wykopowa" XD
  • Odpowiedz
@caslin na egzaminie na prawko tak byłem zestresowany, że dobre kilka minut próbowałem ruszyć na luzie, po wielu różnych kombinacjach ze sprzęgłem spojrzałem na egzaminatora i powiedziałem mu, że niestety auto nie działa..
  • Odpowiedz