Wpis z mikrobloga

@caslin: W podstawówce podczas lekcji plastyki potrzebowałam wymienić wodę po farbach na czystą. Nie chciało mi się iść na dół do łazienki, więc wylałam ją do kosza na śmieci. Na przerwie okazało się, że kosz przeciekał, a cała ta brudna woda spłynęła po ścianie xD Nie przyznałam się i chyba poszło na klasowego patusa xD
  • Odpowiedz
@caslin: Przyszedłem po wpis do indeksu. Czy jest pan X? Nie ma pana X (odpowiedział pan X). Nie bywałem na wykładach, prowadzącego nie było na egzaminie, a pokój miał współdzielony...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@caslin: Zesrałem się w przedszkolu w portki, bo wstydziłem się zapytać czy mogę wyjść do łazienki. Pamietam, że kucalem i w pewnym momencie nie wytrzymałem i puściłem ogromną srakę. Ostatecznie poszedłem do tej #!$%@? lazienki. Próbowałem coś z tym zrobić, ale sraka była po prostu nie do ogarniecia. Wróciłem na sale i udawałem że wszystko jest ok. Po chwili w całej sali zaczęło #!$%@?ć gównem. Przedszkolanki pootwierały wszystkie okna, ale nic
  • Odpowiedz
Nie żeby mi to nie dawało spać, ale za dzieciaka powiedziałem starszej 9/10 kuzynce, że ją kocham, ona odparła, że "jak będziesz duży, to się będziesz z tego śmiał" no i faktycznie, jestem duży, tylko bardziej niż śmiech to mnie cringe ogarnia :/
A poniżej zamieszczam screen z takiego mojego zbioru #thebestofmirko , może nie powinienem się za kogoś wypowiadać, mam nadzieję, że @Voque się nie pogniewa ale historia jest mocna (
lumbago_MBA - Nie żeby mi to nie dawało spać, ale za dzieciaka powiedziałem starszej ...

źródło: comment_1581022743iBvilPk2GJ7hEA98gPkLvQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@insu: Miałem to samo, tylko z sikaniem. Jak odebrał mnie ojciec to oczywiście zauważył, że jestem mokry. Poszedł z tym do baby żeby w razie czego zadbała o to żebym poszedł do kibelka. Ona następnego dnia przy wszystkich coś zaczęła mówić o sikaniu w majty i spytała czy nie potrzebuję pójść do ubikacji, co wtedy stało się dla wszystkich oczywiste, że to ja się zlałem.
  • Odpowiedz
@caslin: Ja pamietam ze mialem z 4 lata, i zapomnialem ze umiem czytac i dostalem na prezent jakas gre planszowa z szachownica, i sie pytalem czy to szachy czy warcaby.

Ja kiedyś na jakieś dyskotece dla milfow pomyliłem typa z babeczką i po pijaku zacząłem do niego podbijać


@Anonimizator69: a to spoko, ja kiedys na zapijanym zjezdzie fanowskim tolkiena zobaczylem ze policja przyjechala nas uciszyc, i dre sie "DO BRONI!
  • Odpowiedz
@caslin:
napadli mnie cyganie żeby zabrać hajs jak miałem 13 lat. Strasząc mnie i udając że mają pod kurtką broń pytali "Z JAKIEJ JESTEŚ #!$%@? PARAFII?!"
- Odpowiedziałem że - Tutaj, niedaleko, Chrystusa zbawiciela.

Cygan zrobił takie WTF na paszczy, że mi się do dzisiaj śni "chrystusa #!$%@? co????"
  • Odpowiedz
Po pijaku, przez sen, wyrzuciłem przez okno prześcieradło, dwie duże poduszki i kołdrę. Obudziłem się na podłodze i szukałem tej pościeli kilkanaście minut. Musiałem ostro walczyć, bo były to naprawdę duże poduchy, ogromna kołdra, a okno dość małe, jak to w bloku. Miałem chyba coś koło 20 lat.
  • Odpowiedz
@caslin: Kiedyś w podstbazie szybko wbiegłam na ostatnie piętro, żeby wystraszyć zza rogu moją psiapsi, na ostatnich stopniach widziałam, że będzie tuż za mną. Nie wiem jak to się stało, ale gdy zrobiłam "bu!", to zamiast niej wyłonił się mój kolega z klasy,wtf jak mogli się zamienić miejscami w 5 stopni. Spojrzał na mnie jak na debila.
  • Odpowiedz
JA kiedys na lekcji w podbazie (2lvl) poszedłem się odlać do kibla, i zobaczyłem lejącą się wodę w umywalce z mokrym w środku ręcznikiem papierowym. To wpadłem na pomysł (widząc nieraz przyczepione do sufitu kulki papieru) żeby rzucić tę rolkę na sufit, zęby się do niego przyczepiła. No ale niestety szybko opadła i spadła na pisuar, który #!$%@?ła w drobny mak. Jako, ze to była lekcja to huk jak #!$%@?. No ale
  • Odpowiedz