Wpis z mikrobloga

Porazaczynania poranka☁️⛅️☀️tym bardziej tego zimowego❄️⛄️☃️✨od kubka☕️cieplutkiej herbatyprzy dobrej muzycez dobrym entuzjazmemoraz sprawdzeniu poczty✉️, kolejnie zaczynania od takich spraw jak spychania w domu- tak , tak Prawdziwy Facet tak samo potrafi takie opcje jak np.
-Odkurzanie czy nawet Mycie powierzchni prostych☺️ , ewentualnie Prania , suszenia czy nawet mycia naczynia plus mycia okientak wiem zaraz wiele kobiet zrobi sie podej......... i zapyta jakim cudem taki facet sie uchowa......to , nie tajemnica tylko podstawowy element wyszkolenia u Pani Anny i Pani Agnieszki czyli opcja oddelegowany na Wychowanie i przeszkolenie Bojowe w ramach pracy Technicznego Szkolnego .
Tak przy okazji z Wyrazami Szacunku jak i Pozdrowieniami dla Pani Agnieszki i Anny czyli dla Najlepszej szefowej roku 2017-2018 drogie Panie wam nalezy sie Medal Honorowyz Pozdrowieniami stary grat STAR660 tak ten uparty osio....... jaki zawsze wykona zadanie na 100procet jak sie uprze dobrze to nic go nie powstrzyma.

Kolejnie trzeba pogrzebania w bazach danych AMW AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO czyli sprawdzenia co u nich na magazynach zalega NIE potrzebnego co oddali , by grzecznie za kilka groszy z opcji DMC-3,5TONY 4x4 mam nadzieje ,ze ten nowy w AMW mnie NIE zawiedzie inaczej straci jaja jak NIE dotrzyma umowy pilnowania Przetargu i autka dla mnie .

Kolejnie podpisania kwity o kasacji pojazdu marki RENAULT MEGANE czyli przygotowania do odprowadzenia na SZROT jak i dokumenty przedstawienia , aby wyrejestrowania pojazdu z zachowaniem Polisy Ubezpieczenia wraz ze znizkami na nowe auto po za tym ze starego Megane to , wiadomo na razie ma zakaz poruszania sie w Ruchu Drogowym czyli po drogach Publicznych z uzasadnieniem Negatywnego Stanu Technicznego dla tego trzeba wyrobienia zezwolenia chwilowego dla Megane z Puktu Dom do punktu Szrot przejazdu pod Patrolem Pilota jaki bezpiecznie przeprowadzi pojazd drogami publicznymi Drogi Krajowej

Czyli dzisiaj jak zwykle na weekend 20procent mojej pracy w domu - Pana Domu

#wygryw #motoryzacja #chwalesie #pracawdomu #wies
  • 6