Wpis z mikrobloga

@wigilius: to czerwone to obszary, gdzie ludzie nie potrafią pilnować własnego biznesu, zbyt interesując się życiem innych, to czerwone to strefa gdzie ludzie zaprą się 1000x, że nie są rasistami mimo, że nienawidzą każdej odmienności, czy to religijnej/rasowej, to czerwone to miejsca gdzie ludzie zawiszczą jedni innym i są skłonni zabić za "ładne dzbanki" (patrz zbrodnia połaniecka), to czerwone to miejsca, gdzie ludzie g---o robią przez cały dzień i żyją
  • Odpowiedz
@wigilius: jednak to coś innego - f-----m, nazizm, bolszewizm to jednak poglądy, które jak pokazała historia jest mocno szkodliwa.

Swoją drogą ktoś kto popiera takie strefy myślę, że nie powinien narzekać jak np. gdzieś zagranicą zrobią sobie strefę wolną od polaków.
  • Odpowiedz
@Micho_master: totalitaryzm to nie tylko pogląd, to często narzucanie przez wpływową mniejszość co masz myśleć na dany temat (paraliżowany przez poprawność polityczną) i na co przeznaczać swoje pieniądze, podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://summit.news/2019/11/07/swedish-government-grants-175000-to-fund-drag-queen-shows-for-children/?aff_id=1240&utm_placement=247-news
w.....s - @Michomaster: totalitaryzm to nie tylko pogląd, to często narzucanie przez ...

źródło: comment_1580974722X78bQGfk3OtjxuNZHyRooX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wigilius: Pomijając źródło z którego czerpiesz wiedzę to nawet jeśli to prawda to przecież zrobił to jakiś rząd, który został demokratycznie wybrany. Co więcej wykorzystał środki publiczne a nie zmusił do wydawania pieniędzy prywatnych.

Zresztą sam przyznasz, że argument o "strefach wolnych" to totalna głupota i ignorancja. Tak tym bardziej w naszym kraju, który ma złe wspomnienia z tego typu rzeczami.
  • Odpowiedz
@wigilius ja mieszkam w obszarze zaznaczonym na czerwono i nie widziałem zakazu wjazdu do mojej miejscowości dla LGBT
Nawet pracuje z lesbijką i nikt jej nie zakazuje niczego i nikt jej nie ocenia po orientacji seksualnej, tak jak każdego.
  • Odpowiedz