Wpis z mikrobloga

kiedyś były strefy wolne od żydów czy polaków, dziś robi się strefy wolne od lgbt. Historia potrafi nam się śmiać w twarz.


@Micho_master: skończycie manipulować tymi strefami? przeczytałeś chociaż jedną uchwałę i czego dotyczy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wigilius: @CarpetKnight97: mieszkam w czerwonym i nie mam nic przeciwko LGBT itp. Po prostu wolałbym tego nie widzieć bo mnie to odraża. Ale jak mają robić małżeństwa czy coś to czemu nie, wolny kraj. A co do rasizmu to nie, nie jestem rasistą, za dużo podróżowałem żeby teraz być rasistą. Chociaż czasem jak w Hiszpanii bywałem to odpalał mi się tryb memiarza i na widok murzyna krzyczałem do
  • Odpowiedz
to białe to obszary, gdzie ludzie wpychają swoje preferencje innym tym niezainteresowanym, to białe to strefa gdzie ludzie zaprą się 1000x, że są za równością ale ma ona polegać na dyktacie mniejszości, to białe to miejsca gdzie ludzie nienawidzą wszystkiego związanego z kościołem, patriotyzmem i są skłonni zabić za "bycie Polakiem", te białe to miejsca, gdzie majestatem i godnością jest karta kredytowa i praca w korpo. Można by jeszcze sporo tak wymieniać.
  • Odpowiedz
Po prostu wolałbym tego nie widzieć bo mnie to odraża.


@twinzpl: mnie odrażają ludzie z niebieskimi oczami. Nie mam nic do takich ludzi, po prostu mi się to nie podoba. Uważam, że jak ktoś ma tego koloru oczy to powinien siedzieć w domu i nie pokazywać się normalnym ludziom, ewentualnie zacząć nosić kolorowe soczewki.
  • Odpowiedz
@wigilius: no ok, ale z tej samej strony podlinkowane jest źródło mówiące, że ani radni krakowa ani prezydent nie popierają takich deklaracji, a także podejmują działania potępiające. Dlatego nie rozumiem czemu ktoś zamalował #krakow na tej mapce...
  • Odpowiedz