Wpis z mikrobloga

Ziomeczki, mam takie kminy... Że chyba czas zmienić pracę, od dwóch lat jestem w tym samym miejscu, żeby nie było - lubię swoją pracę ale chyba już mnie trochę zmęczyła. Chciałbym wiedzieć rano o której będę w domu, nie pracować czasami po 20h na dobę, trochę zwolnić. Aktualnie studiuję sobie zaocznie logistykę ale też raczej po 5 semestrach wątpię, że jest to coś co chciałbym w życiu robić. Ale do rzeczy, bo ostatnio coraz częściej mi to chodzi po głowie. Od dziecka uwielbiałem samochody, zawsze chciałem pracować jako ich sprzedawca w salonie. I dalej mnie do tego ciągnie, tym bardziej jak widzę z jaką łatwością mi przychodzi uczenie się wszystkiego na temat właśnie tychże pojazdów. W mojej pracbazie mamy flotę Hyundaia i Kii i chyba już wiem wszystko na temat tych samochodów od jednostek napędowych po opcje wyposażenia jakie można dobrać do każdego z nich, po prostu mnie to jara. I stąd moje pytanie, może do kogoś kto pracuje w salonie. Jakie wymagania mają pracodawcy do kandydatów na takie stanowisko? Jak najlepiej zabrać się do znalezienia pracy w salonie? Jak wychodzi to zarobkowo? (Śląsk) I ogólnie może ktoś ma jakieś swoje spostrzeżenia na ten temat? Mam ochotę coś zmienić.

#pracbaza #praca #zmianapracy #kiciochpyta #salonsamochodowy #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach