Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Od mojego ostatniego raportu trochę minęło. Złożyło się na to kilka przyczyn. Przede wszystkim jakieś zielonki mi zagroziły, że jeszcze jeden raport i doniosą na mnie do ordynatora. Mam w dupie poświęcać swoją drogę do normalności dla kilku plusów. Dlatego wolę nie ryzykować i nie dam zawistnikom wygrać, dlatego daje sobie spokój z domumentowaniem moich przeżyć.

Drugą przyczyną jest mój lekki kryzys na oddziale. Ostatnimi czasy jakiś apatyczny jestem, mało rozmawiam, jakaś deprecha mnie dopadła. Przyczyną mogła być kolejna rozmowa z matką, która jak zwykle na mnie najeżdża przy dogodnej okazji.

Trzecią jest niezrozumienie przez co niektórych mojego stylu pisania. Niektóre wykopki się obruszyły, że śmię śmieć oceniać laski w skali od 1 do 10 - no ludzie, trzymajcie mnie. Do tego zarzucono mi obrażanie współplemieńców przez podkreślanie ich wad poprzez ksywki - no co, myślicie że ja mam w #!$%@? czasu, żeby każdą postać przedstawiać w kilku zdaniach? A tak piszę np. Liliput-emo i każdy wie o jaką postać chodzi. A ja do żadnego pacjenta nienawiści nie czuje, wręcz przeciwnie - ja tu wszystkich darzę dużym szacunkiem! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zakończeniu leczenia zrobię raport z całego pobytu, może w kilku wpisach nawet. Najlepsze historie które mi się przydarzą na pewno będę dokumentował do szufladki i przy podsumowaniu je zapodam. A na razie trzymajcie się mirki, walczcie z nerwicami, zapisujcie się do Ipinu bo pacjenci z całej polski tu drzwiami i oknami walą!

#naoddzialenerwic #depresja #przegryw #zdrowie #psychika #fobiaspoleczna #nerwicalekowa #wychodzimyzprzegrywu
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mirekzwirek8: zielonki to wiadomo, banuj od razu i report za multi konto. Ponadto srają sobie do ryja.
Co do nastroju - ja też mam gorszy, jeśli Cie to pocieszy. Mimo, że ani w robocie nie jest źle, ani z hajsem nie jest źle (w tej robocie nigdy nie było lepiej, tak prawdę mówiąc), w domu też jest oke, a ja łapie takie zwiechy na sobotę i niedzielę, że głowa mała. Położyć
@mirekzwirek8 dawno nic tak bardzo mnie nie wciągnęło jak twoje codzienne raporty. Czytało się je z przyjemną łatwością. Pisz na priv albo publikuj raporty z jakimś opóźnieniem to zielonki nie będą atakować . Trzymaj się tam!
@mirekzwirek8: Widzę że dotarła tylko groźba #!$%@? z oddziału... szkoda strzępić ryja...

Do tego zarzucono mi obrażanie współplemieńców przez podkreślanie ich wad poprzez ksywki - no co, myślicie że ja mam w #!$%@? czasu, żeby każdą postać przedstawiać w kilku zdaniach?


Może nie wiem wymyśl sobie imiona ?Pomogłem ?Siedzi na oddziale 24/7 pisze posty na kilka stron, nie ma czasu...