Wpis z mikrobloga

@pawel8989 taki sam przykład jak Twój, tam Katol znalazł sobie taką która miało pół dzielnicy, a Ty mówisz o normiku który rucha tylko dziewice... Argument z dupy i tyle... Mnożyć ludzi którzy mieli po 5-10 lasek i nie mają problemu z tym że się ruchamy wcześniej można w nieskończoność, Ty raczej będziesz miał problem znajdywać ruchaczy którzy chcą tylko dziewic;))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@StalNarzedziowa: a sprowadzanie błony dziewiczej, czyli zwykłej fałdy w pochwie do poziomu czegoś, czego obecność wartościuje człowieka wydaje się takie dojrzałe? To dopiero można uznać za zwierzęcy instynkt - zdobyć świeżą, nienaruszoną samice XD
Życie nie jest długie i jest tylko jedno, czemu sobie odbierać przyjemność i żyć wg zasad, których przestrzeganie nie da zupełnie nic.
  • Odpowiedz
@ierospap no cóż, faceci lubią zdobywać i taka jest ich natura... Dziewictwo jest czymś czego faceci pragną, jeśli nie jest wystarczająco dobry żeby jakaś rozdziewiczyc, znaczy że jest nikim ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ierospap: No widzisz ty masz takie podejście i ja to szanuję, ale zrozum też, że każdy patrzy na świat inaczej. Każdy z nas został wychowany w innym domu gdzie pielęgnowano inne spojrzenie na świat także nie zrozumiemy się nigdy, także więc dyskusja nie ma tu sensu bo sfera seksualna to jedna ze składowych naszego światopoglądu. Nie zamierzam Cię nawracać na swoją modłę, ale proszę o wzajemność.
  • Odpowiedz
@Ponczo88 #!$%@? XD o tym że faceci 'pragną dziewictwa' to ja się dowiedziałam na wykopie. w prawdziwym życiu nikt, absolutnie nikt, się nie przejmuje czy jest pierwszy, drugi czy może czwarty.
  • Odpowiedz
a sprowadzanie błony dziewiczej, czyli zwykłej fałdy w pochwie do poziomu czegoś, czego obecność wartościuje człowieka wydaje się takie dojrzałe? To dopiero można uznać za zwierzęcy instynkt - zdobyć świeżą, nienaruszoną samice XD

@ierospap: Bo to nie chodzi o żadną fałdę geniuszko a o niewinność, czystość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: ale kobieta traci "niewinność i czystość", kiedy penis przebije fałdę tak? Potem już jest brudną szmatą? Czyli kontakt z męskim członkiem sprowadza kobietę do gorszej kategorii. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ierospap:

ale kobieta traci "niewinność i czystość", kiedy penis przebije fałdę tak?


Na to wychodzi. Za to anal i oral bez limitu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Aby tylko fałdka cała była. Fałdka jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@insu: czekałam aż ktoś to napisze. Wiadomo o co chodzi, ja tylko zobrazowałam to, na podstawie czego niektórzy określają wartość człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@insu: bo właśnie w tym rzecz, że głupio to brzmi. Jak dotknęłam penis albo miałam dwa palce w dupie to jako kobieta jestem już kimś gorszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz