Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 528
Od dawna wiedziałem, że #logikarozowychpaskow nie ma nic wspólnego z logiką, ale wczoraj znajoma przebiła chyba wszystko.

Wczoraj napisała do mnie i od razu mi mówi, że #niebieskiepaski to chamy, świnie itd. Czyniąc historie krótką:

- poszła do znajomego
- wypili trochę wina
- jej się chciało i jemu się chciało i doszło do #seks Każda ze stron wiedziała co się dzieje i decyzja była z dwóch stron.
- znajoma jest zła na niego bo wykorzystał sytuację jak ona była pod wpływem.

Jeszcze zrozumiałbym jakby się nawaliła i nie wiedziała co się dzieje, ale jak sama napisała, "ja wiedziałam co się dzieje".

#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
GratisLPG - Od dawna wiedziałem, że #logikarozowychpaskow nie ma nic wspólnego z logi...

źródło: comment_y4ojnG2XzHjffbduqWwHuv9BLupwXwgW.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Lol ale widzę że tu szambo #!$%@? pod tytulem grrr wrrr ale #!$%@? bo się raz z kimś przespało po pijaku xD
Jakbyście wy spermiarze mieli taka okazję to już widzę jakbyście drugiej osobie #!$%@? w ryj i wyszli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hekerakaobywatel: tu chyba chodzi o to, że laska żałuje. (nie wiem może ją kiepsko wyruchał¯\_(ツ)_/¯) tak czy siak jak się podejmuje taką decyzję to raczej nie powinno się tego póxniej żałować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterFile: ogarnąłem i co to ma do rzeczy? Takie zachowanie jest #!$%@?, ale standardowe przy każdym poczuciu winy. Wybielanie się i unikanie odpowiedzialności niezbyt dorosłe, ale znowu mężczyźni też tak robią. Więc niestety, ale Ty chyba nie ogarnąłeś ani jednego, ani drugiego komentarza do opa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bomfastic: ale takie sytuacje głównie zdarzają się różowym. Sam kiedyś miałem taką sytuację gdzie lasce ewidentnie brakowało bolca to wzięła mnie. Przez całą noc się dupcyła, a na drugi dzień "ojej, nie chciałam żeby tak to wyszło". Za to w nocy to myślałem że #!$%@? mi urwie...
  • Odpowiedz
może wiedziała bo była świadoma ale nie była w stanie się poruszać i odezwać?


@chrominancja: Ale że co? sugerujesz że dostała pigułkę gwałtu do wina? czy że nagle dostała paraliżu ot tak :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WUJICO: głównie zdarzają się różowym? Nie znam dokładnych statystyk w sumie, ale możesz mieć błąd poznawczy w swoim stwierdzeniu. To, że Tobie się to przytrafiło i to, że na wykopie często takie historie są w gorących nie oznacza, że jest to reprezentatywna próba.

Znam różowe, które spędzając wieczór na lizaniu się z kolegą swojemu typowi mówiły, że są u koleżanki jak dzwonił. Ale znam też typów w związkach, co regularnie
  • Odpowiedz
zaraz Cię zaorają od bialorycerzy i innego przegrywowego gadania. Bo dzbany nie rozumieją, że kobieta też człowiek i najzwyczajniej w świecie może żałować, że dała się ponieść chwili. Jakby #!$%@? mężczyźni nigdy niczego nie żałowali


@Bomfastic: @Kiedys_Mialem_Fejm: Problem w tym, że ona tu zwala winę na niego, że do tego doszło.
Wielu facetów robiło głupie rzeczy ale zwalając w tym wypadku winę na drugą stronę robi się #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@Utero: @alteron: naleza soe wam czteropaki piwa za merytoryczne komentarze.

Op to smietnik emocjonalny, tampon ktory nie rozumie ze bedzie obiektem doswiadczalnym dla #!$%@? karyny, a nie jak mu sie wydaje powiernikiem takemnic ktory koedys zamoczy w ramach podziekowania.
  • Odpowiedz
Chciala sie pochwalic, ale nie chciala ci rlbic przykrosci coooockuuu


@Mariusz_Drugi: Ja na ruchanie nie narzekam, a ona nie jest w moim typie.

na bank napisała to stulejowi op a ten płakał i postanowił się wyżalić na Mirko xddd co za beta leszcze


@myrmyrek: Wstawaj, zesrałeś się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bomfastic: Ale tutaj mówisz o zdradzie. Ja mówię o sytuacji jaka spotkała opa, gdzie to różowa najpierw daje a potem płacz bo to wszystko przez alko co jest w 90% bullshitem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: jasne, że tak, nikt nie neguje, że ona zachowała się beznadziejnie. Tylko różnicą jest reakcja gawiedzi czyli laska została nazwana #!$%@?ą i poszło w tysiące plusów i ludzie są gotowi żeby wystalkować typiare, i upewnić się, że każdy człowiek z jej rodziny dowie się, że wykop uważa ją za #!$%@?ę. Natomiast gdy są historie podobne o gościach co robią takie inby, to generalnie wszystko rozchodzi się po kościach. I
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WUJICO: ok w takim razie znam również i gości, którzy po alko przelecieli kogoś, kto że tak powiem nie podobał się w 100%. I też marudzili z tego powodu i się wybielali, że hehe #!$%@? byli. Więc dalej się upieram, że to nie tylko różowe są takie #!$%@? i pije cały czas do tego, że "to głównie różowe"
  • Odpowiedz