Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 528
Od dawna wiedziałem, że #logikarozowychpaskow nie ma nic wspólnego z logiką, ale wczoraj znajoma przebiła chyba wszystko.

Wczoraj napisała do mnie i od razu mi mówi, że #niebieskiepaski to chamy, świnie itd. Czyniąc historie krótką:

- poszła do znajomego
- wypili trochę wina
- jej się chciało i jemu się chciało i doszło do #seks Każda ze stron wiedziała co się dzieje i decyzja była z dwóch stron.
- znajoma jest zła na niego bo wykorzystał sytuację jak ona była pod wpływem.

Jeszcze zrozumiałbym jakby się nawaliła i nie wiedziała co się dzieje, ale jak sama napisała, "ja wiedziałam co się dzieje".

#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
GratisLPG - Od dawna wiedziałem, że #logikarozowychpaskow nie ma nic wspólnego z logi...

źródło: comment_y4ojnG2XzHjffbduqWwHuv9BLupwXwgW.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Kiedys_Mialem_Fejm: zaraz Cię zaorają od bialorycerzy i innego przegrywowego gadania. Bo dzbany nie rozumieją, że kobieta też człowiek i najzwyczajniej w świecie może żałować, że dała się ponieść chwili. Jakby #!$%@? mężczyźni nigdy niczego nie żałowali, a każda decyzja była w 100 przemyślana i wyważona.

Ha tfu na przegrywowe standardy oceniania innych.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: napisz jej, że skoro wiedziała co się dzieje to wykorzystała pijanego chłopaka i nic dziwnego, że teraz ma wyrzuty sumienia bo potraktowała go jak seks-lalkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@GratisLPG: Dla mnie to logika różowych to jest to, że niby się tak wstydzi a i tak rozpowiada to na lewo i prawo xD. Mogla wstać powiedzieć typowi że to ons i żeby nie rozpowiadał tego i na tym by się skończyło. A tutaj sobie sama próbuje zrobić reputacje #!$%@?
  • Odpowiedz
@GratisLPG też ostatnio odnowiłem kontakt ze starą znajomą i mi opowiadała że jednej nocy ruchała się ze swoim partnerem ale stwierdziła na drugi dzień że to był gwałt i poszła na psy XD
  • Odpowiedz
@chrominancja: może wiedziała bo była świadoma ale nie była w stanie się poruszać i odezwać?

Tak, tak. Jak facet jedzie po pijaku autem to alkohol jest dodatkowa obciazajaca go rzecza, a nie 'przeciez pil to nie byl swiadomy, ze moze doprowadzic do wypadku', ale jak kobieta pije i sie pusci to... to znowu jest wina faceta, bo ja wykorzystal xD
  • Odpowiedz
Od dawna wiedziałem, że #logikarozowychpaskow nie ma nic wspólnego z logiką,


Jeżeli ktoś nie potrafi być odpowiedzialny traktujesz jak osobę ubezwłasnowolnioną/bachora. Tutaj -> nie słuchasz jej pieprzenia, tylko sadasz na krześle i robisz pogadankę. Na fochy reagujesz stanowczością.

Nie chcę wyjść na jakiegoś redpillowca, ale duża część kobiet (u facetów również, ale to jest akurat społecznie piętnowane) zachowuje się jak dzieciak właśnie, a dzieci nie można brać na poważnie, nie
  • Odpowiedz