Wpis z mikrobloga

Chciałem się podzielić z swoją historią, która wydarzyła się dziś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W minionym tygodniu narodził się pomysł by z swoją połówką spędzić Walentynki 2020 w górach. Jestem miłośnikiem Tatr, więc padło na Zakopane. Wypisaliśmy urlopy i zgodę otrzymaliśmy kilka dni później ( w piątek).
Dzisiaj rozpocząłem szukanie pokoju dla 2 osób i niestety jest problem z znalezieniem wolnego pokoju w terminie 13.02 - 16.02. Rozumiem, że za późno, ale uparcie dalej próbuję.
W końcu SUKCES! Dodzwoniłem się do kogoś, kto miał w ofercie APARTAMENT z łazienką, kuchnią, łożem małżeńskim, TV, WiFi, ale pani nie chciała podać szczegółów przez telefon tylko przesłać ofertę z zdjęciami na maila z pełnym opisem. Pomyślałem sobie, że pewnie chodzi o duży pokój z widokiem góry, bogato uposażony z aneksem kuchennym, ale za odpowiednio wyższą cenę i w taki sposób pani będzie próbowała mnie przekonać do jego wynajęcia, bo wiecie WALENTYNKI. Zgodziłem się.
Maila otrzymałem i w nim ofertę A P A R T A M E N T U. Wklejam zdjęcie oferty zrobione telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakopane #turystyka #gory #tatry #niewiemjaktootagowac #januszebiznesu
Pobierz repro5 - Chciałem się podzielić z swoją historią, która wydarzyła się dziś. ( ͡° ͜ʖ ͡...
źródło: comment_nZyoGzwUlrooSZLvnl8bT3yFMNET9vxR.jpg
  • 6
@repro5: a niby dlaczego nie? tak samo jak mieszkanie 5 m2 też zwie się apartamentem i to może. Nie wiesz też jaka to przyczepa bo są takie co kosztuje 150 000 zł, metrażem dorównuje mieszkaniom i ma wszystko czego potrzebujesz.
Bywałem często w Tatrach, teraz już rzadko, ale nigdy nie myślałem o szukaniu jakichś popierdółek z kuchniami i telewizorami. Jak wychodziliśmy z pokoju o 7 rano to nie było nas do
@Qullion: Przyczepa campingowa będzie przyczepą campingową i nie ma znaczenia, jak ją ozdobisz. Tutaj jest zwykła przyczepa campingowa z dorzuconym ledowym oświetleniem i tv. Ciasno, jak w zwykłej przyczepie. Nie wiem, co tu próbujesz osiągnąć. Czy chcesz mi tutaj wmówić, że mieszkanie 5m^2 należy nazwać mieszkaniem, a nie schowkiem na miotłę, a przyczepę campingową apartamentem, bo wycenia się ją na 150 tyś ?
Skomentuje to w taki sposób: ( ͡º
@repro5: Tak po prostu sprawdzam czy jesteś miłośnikiem gór bo znam sporo takich osób, które jeżdżą w góry, a w górach praktycznie nie byli. I zawsze mnie bawią te apartamenty bo ich szukanie nie ma dla mnie najmniejszego sensu jaka nie byłaby okazja. Ja też swego czasu chodziłem po górach i czasu starczało na zrobienie herbaty.