Wpis z mikrobloga

@ramzes8811: gunwo prawda, wolę z tych dwóch blok ekipa. Bardziej życiowe i prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozwolę sobie na edit... Najlepsze od Walaszka jest egzorcysta.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Nie pasuje ten obrazek do sytuacji zupelnie. Nie czuje sie wyjatkowy czy lepszy od innych. Po prostu nazywam gowno gownem i tyle. Nie nazwe disco polo wartosciowa muzyka, nie nazwe Kapitana bomby dobrym serialem, nie nazwe kloacznych zartow humorem. Bycie freethinkerem nie ma nic do tego. Ten obrazek to typowy ad personam, proba zdyskredytowania mnie przez was, ludzi z #!$%@? gustem i kiepskim poczuciem humoru ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@DarkenSound: oglądałem aż mi się znudziło, czyli dość szybko.
Legia vs Polonia, Spejson vs Cieślak, Rudy donosi i tak w koło Macieju.
Bomba mnie stale zaskakiwał, a Blok Ekipa... powiedzmy, że umieszczenie akcji na blokowiskach mocno ograniczyło zakres możliwości, do tego cała masa pomysłów to totalna zrzynka z Bomby, więc człowiek ogląda i wie, że już to gdzieś widział... :/
Blok Ekipa może się podobać, ale to po prostu nie moje
  • Odpowiedz
blok ekipa to #!$%@? kilku schematów typu rudy to kapuś a my hehe idziemy sie #!$%@?ć pomieszane z jakimś lokowaniem produktu xD
bomba był znacznie bardziej różnorodny
no ale ten no głupie polaczki sie sie smieją z gówna i przekleństw nie to co zachód mmm southpark
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Bomba miał styl, a ta cala Blok Ekipa ma go tyle co #!$%@? w dupie. I nie chodzi o przekleństwa a o fabułę . W KB występowała inteligencją. Całe dowództwo było z wyższym wykształceniem. O reszcie osób ktora byla przekrojem polskiego społeczeństwa chyba nie muszę wspominać. Do tego ciągłe wstawki krytykujące aktualną sytuację w kraju jak i na świecie. W Blok Ekipie mamy natomiast przygody trzech dresów i ich pato
  • Odpowiedz