Wpis z mikrobloga

@L3stko: nie ma sensu przepłacać i płacić 40zł/g :P Jest sens dawać 10-20zł/g jeśli chcesz to palić i zależy Ci na smaku :) Jeśli chodzi o przetwory typu masło itd to spokojnie można kupić taniej :)
  • Odpowiedz
@Gobe: pytanie jak z waporyzacją. 6 zł/g to jest rozsądna cena. Chętnie bym spróbował ale nie mogę znaleźć opinii. Kurde dałeś mi do myślenia...
  • Odpowiedz