Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was po paroksetynie (Parogen) miał jakieś mimowolne skurcze, drgawki? Bo ja mam non stop, jak leżę, siedzę, nie potrafię przestać ruszać głową i stopami, też mam skurcze w brzuchu, no zaraz zwariuję po prostu, nie panuję nad tym totalnie i męczy mnie to w #!$%@?. A w szyi mam takie uczucie jak po robieniu fikołków przez godzinę na wf-ie. Do tego mam strasznie spięte mięśnie pod żuchwą (te które idą od k. gnykowej do czaszki, może komuś to coś powie). Wzięłam godzinę temu mydocalm, ale jeszcze #!$%@? dało. Ratujcie (,)
#depresja #narkotykizawszespoko #parogen #paroksetyna
  • 25
@PineappleExpress: łączę, ale to mam nawet jak nie biorę trama, dzisiaj jeszcze nie brałam i mam, wczoraj tak samo miałam zanim wzięłam. może i faktycznie to przez to, ale to nie jest raczej ZS, bo bym już chyba kopnęła w kalendarz i powinnam mieć więcej objawów. nic poza opio nie pomaga mi na ból pleców, dlatego biorę, a #!$%@? równo dzień w dzień..
@turbohipopotam: że tramal nie działa jak powinien to wiem, bo nie tworzy się ten czynny metabolit czy coś niby ale pomaga i tak, a psychicznie też jest o wiele lepiej, mimo, że dopiero tydzień minął. muszę dotrwać do niedzieli, bo wtedy do szpitala idę na operację i może dadzą mi jakieś inne leki.
@pyciapyciowa: miałam coś podobnego przez ok 2 tygodnie od zwiększenia dawki wenli z 150 na 225mg. Miałam takie kilku(nasto)sekundowe napięcia mięśni i tiki, głównie w nogach. Potrafiłam np siedząc przy biurku nagle kopnąć nogą. Ciągle łapałam się na tym, że napinałam mięśnie zupełnie bez powodu i miałam ogólnie takie nieprzyjemne odczucia w nich. Nic z tym nie robiłam, po prostu to przeczekałam.
@pyciapyciowa: no ja bym uważał na twoim miejscu bo 400mg tramca to nie tak znowu mało, a drgawki i pospinane mięśnie nie wyglądają ciekawie szczególnie jak jeszcze bierzesz paro, a to mocne ssri. Może to zwykłe uboki, a może coś poważniejszego. Masz jakieś benzo do tego chociaż?
@Wracam_do_zywych: było o akatyzji, ale aż tak nie jest, że mam ciągłą potrzebę ruchu i nie mogę ustać w miejscu. było napisane "uczucie zawrotów głowy lub drżenia" (czego, drżenia głowy czy ogólnie?) i "drżenie ust i języka". nie mam drżeń ani ust ani języka, no głowa mi drży i teraz jak siadłam na łóżku mając na nim nogi, to czuję jak mi się nogi trzęsą no i ta szyja nieszczęsna jakby
@Wracam_do_zywych: generalnie lekarz uparł się, że tramadol niedługo odstawię, bo te bóle są na pewno trochę psychosomatyczne i po parogenie mi przejdą te bóle kręgosłupa XD no #!$%@?, męczę się nadal, a nlpzety nie działają wcale, a ten ból nie daje funkcjonować (,)
@pyciapyciowa może tak być. Miałam somatyczne bóle barku, bóle szyi, bóle jelit... Lekarz neurolog, fizjoterapeuta nie potrafili sobie z rym poradzić. Dopiero Lekarz Psychiatra.

Pisałam Ci, że tramadol to zło...

Jak Cie boli kręgosłup musisz zacząć też ćwiczyć. A nie faszerowac się przeciwbolowymi.