Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu:

https://www.wykop.pl/link/5314233/wielka-milosc-i-poswiecenie-bracia-blizniacy-zdani-tylko-na-siebie/

#polska #wykopefekt

Wołam:

@Fugi88888: @michal-cel: @emilwiaderny: @emilwiaderny: @ipsd: @Paweluch: @reddml: @zielona_biedronka: @dawid-s: @dexter7d: @flim81: @Nightcrawler1609: @camelopardalis: @dawid-s: @Matti28: @text: @Tovarisch_Hardbassov: @text: @Timonn: @LubieRZca: @Fugi88888: @Matti28: @GeloXD: @adalbertnords: @pawel-licznar: @dexter7d: @sianowydymm: @J0g1: @zielona_biedronka: @zadymiakk: @Kruty: @Timonn: @camelopardalis: @adalbertnords: @pawel-licznar: @dexter7d: @sianowydymm: @J0g1: @flim81: @Outline: @dexter7d: @michal-cel: @Outline: @Timonn
@camelopardalis: @adalbertnords: @pawel-licznar: @dexter7d: @sianowydymm: @J0g1: @zielona_biedronka:
@zadymiakk: @dawid-s: @lukglo86 wołam wszystkich, którzy chcieli być wołani. Rozmawiałem przed chwilą z Danielem osobiście, uzyskałem numer telefonu bez problemu. Na chwile obecną Daniel próbuje ogarnąć sytuację zadłużenia z prawnikiem. Nie wie jakie będą jego dalsze losy w kwestii mieszkania. Link do zbiórki macie w powiązanych. Osoby z Dobrej i okolic, a wiem, że jest kilka, mogą pomóc dając dorywcze prace sezonowe w ogrodzie. Kilka godzin dziennie. Ktoś pomaga chłopakom i wozi Marcina na kilka godzin dziennie do ośrodka. Więc ten czas może poświęcić na prace ogrodowe czy wokół domu (w tej sprawie piszcie priv do mnie, podam kontakt do Daniela).
Reszta czasu poświęcona jest Marcinowi.
Pomagajcie finansowo jeśli możecie, to chyba najprostszy sposób.

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/profil/daniel-chytra-636190

Zgodnie z Waszą prośbą, przekazałem też Wasze słowa, że jest bohaterem.
Zresztą sam wszedł na wykop w trakcie trwania rozmowy, i sam widział jak wiele osób go wspiera :)

Wołam jeszcze @dynx, to jego znalezisko, może jest jakiś sposób na pokazanie mojego komentarza większej ilości osób, np. wszystkim wykopującym, ja jestem raczej biernym użytkownikiem wykopu, więc nie znam się na tych sztuczkach.
  • 28
obecną Daniel próbuje ogarnąć sytuację zadłużenia z prawnikiem. Nie wie jakie będą jego dalsze losy w kwestii mieszkania. Link do zbiórki macie w powiązanych. Osoby


@dr_Acula: Fajna akcja, może dałoby radę ogarnąć dla chłopaków 1% z podatków. Musieliby założyć stowarzyszenie etc. wtedy pewnie więcej dałoby radę uzbierać kaski. Może jest tu ktoś kto ogarnia takie sprawy i powie co i jak :) A Pan Daniel niech zakłada tu konto ;)