Wpis z mikrobloga

  • 2
@szyna352 Pamiętam jak wchodzil fortnite i grałem z kolegą i się super bawiliśmy, bo nikt nie umiał grać i budować. Potem wybuchł hype, a przez brak jakiegoś rankingu zawsze trafiało się w #!$%@? prosów, którzy zabijali mnie i obudowywali zanim zdążyłem wyciągnąć broń. Nie dało się miło pozamulać, i przestaliśmy grać.
  • Odpowiedz
@szyna352: Racja. Pamiętam jak w 2004/5 w #lineage2 za czasów C4/C5 każdy odkrywał świat po raz pierwszy, ludzie wczuwali się w klimat, były ciekawe znajomości każde katakumby/instacje/raid boosy to było coś. Jak się nie udało i tak każdy miał radochę i chciał spróbować jeszce raz. Bardziej się grało dla funu a nie by być najlepszym.
Parę lat później grałem w #leagueoflegends wpadałem z randomami na głupie pomysły np 5* Support albo
  • Odpowiedz
@szyna352: pamiętam jak kamipiłem z m60 na metro w bf3. Leżąc rozstawiałem dwójnóg i po obrocie kamera mogłem strzelać zza winkla, a mnie nie było widać xD Chyba do dziś tego buga nie naprawili. Do tego ustawienie na 128 osób (mapa nominalnie na 32 chyba xD) i po takim sianiu top5 minimum. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: no ja od dawna gram w single Player i czasem w jakiegoś coopa.

Trudności dostarczają mi gry from software, które są uczciwe w tym.

Nie mam czasu i ochoty uczyć się map, taktyk, broni w FPS chociaż czasem spoko pograć pewnie by było.
  • Odpowiedz
To ja tak w BF4 mam. Jak wracam po kilku miesiącach, to ciągle obrywam i się #!$%@?. Po dwóch dniach już skill wraca i elegancko koszę ze snajperki. Gra nudzi się po tygodniu i tak to się kręci.
  • Odpowiedz
@szyna352: Też tak miałem, aż przesiadłem się na Planetside 2. Tam każdy gracz to mały trybik w maszynie (bitwy czasami są ogromne i liczą dziesiątki jeśli nie setki graczy) i dla każdego znajdzie się nisza. Jak masz słabe K/D ratio to ciągle możesz być przydatny jaki kierowca, inżynier, AA support, pilot, medyk, szpieg, zwiadowca, a nawet gość od dostarczania amunicji.
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz Ty chyba dawno w 1.6 nie graleś.Chcesz sobie popykać z 2 godziny taki #!$%@? 95% serwerów dust2only 24h by proseba.pl ,wbijasz do TT respi Cię na przelocie z tunelu i niczym kupisz eq to dostajesz heada z awp przez całą mape. Następni mądrzy #!$%@? inaczej ładują połowę czasu fraga w ścianę przejścia na górne B od strony CT.Potem taki machnie sobie skórą pod staty 46/4 no ale na dobrą sprawę tylko
  • Odpowiedz