Wpis z mikrobloga

o, to mój odwieczny problem. Chcesz sobie polamić z innymi lamami, a tu same pr0 nolajfy psują zabawę.


@Qraape: najgorsze są tzw "smurfy", czyli pro zawodnicy robiący nowe konta. Gdyby nie to, to grałoby się zajebiście bo w większości gier system dobiera graczy raczej na Twoim poziomie.
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz: Cs 1.6 to tam #!$%@?, pogralby czlowiek w takie Enemy Territory na serwerze 1337 albo o30p gdzie byly najlepsze ustawienia i kazdy kazdego znal. Nie potrzeba bylo zadnych TS nikt sie na nikogo nie darl i byla zajebista gra nie wazne kiedy sie zalogowalo.
Teraz gram sobie od czasu do czasu w Call of Duty WW2 online i zawsze randomowo i nie ma czasow juz... wszyscy randomowi dla siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyna352: to, co jest przedstawione, to powód dla którego nie gram po multi w większość gier, bo mnie takie coś #!$%@?, a nie odstresowuje. Już wolę na singlu, niż się z jakimiś pu0 użerać.
  • Odpowiedz
@szyna352: to samo w War Thunderze czy WoT niestety. Dlatego przerzuciłem się na Elder Scrolls Online i sobie na lajcie eksploruje robiąc questy i wczuwając się w klimat Tamriel. Niby mmo, a jednak nie do końca.
  • Odpowiedz
Mysle, ze tu chodzi o samego skilla. Jak ktoś nie jest bobem w fpsy to nawet zmeczony bedzie gral ponadprzeciętnie. Nie można sie tłumaczyć tym, ze ktos jest wypoczety, bo po szkole, a ty nie. Kiedyś tez bylismy mlodsi i to my bylismy po szkole, a inni po robocie i ich oraliśmy. Ja sam gram po robocie wieczorem w cska, ale mam w #!$%@? to, ze ktos jest po szkole, a ja
  • Odpowiedz
  • 0
@GothBoyy666 jest jakiś żywy serwer DR jeszcze? Wszystko pozdychalo przez brak ludzi (najczęściej przez #!$%@? ustawienia, jakieś grawitki na kiju etc.), nawet taka soplica
  • Odpowiedz
@szyna352: Ten uczuć kiedy raz na 3 miesiące wpadasz do brata na kompa polamić w CoD na neXus TDM, a tu co mape po 100 fragsów bo kiedyś byłeś pro plejerem, czuje dobrze człowiek xd
  • Odpowiedz