Wpis z mikrobloga

@Qraape: @qubeq: Ostatnio odpaliłem Counter Strike Global Offensive, w którego grałem ostatnio w liceum mając jakąś wysoką rangę - zanim zastanowiłem się, żeby strzelić, to już leżałem po headshotcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
FPSy sa dobre dla dzieciakow po szkole z refleksem.
  • Odpowiedz
@szyna352: najlepsze to są te wszystkie gry co są już x lat na rynku i zawodowcy zaczynają tworzyć 5000 konto przy okazji streamując "BRONZE TO MASTER IN XXX DAYS", trafiają na nowicjuszy którzy ledwo zaczynają grać i miażdżą ich 50:0, moim zdaniem za takie coś powinien lecieć instant ban na wszystkie konta ale wiadomo $$$
  • Odpowiedz
Ja przez ból oczu zrezygnowałem z granie w cokolwiek PvP, gdzie trzeba cały czas obserwować ekran praktycznie zapominając o mrugania.
  • Odpowiedz
@szyna352 typowa gierka w csgo, wracasz po pracy styrany, myślisz sobie odpalę trochę csa i się zrelaksuje, no i się zaczyna #!$%@? xD trafiasz na team jakiś #!$%@? prosow albo cziterow, rozjezdzaja twoj team jak walcem, ruskie drą ci się do ucha ju fakin idiot blyat, szto ty dzialajesz nahui suka, zaczynają się team kille, fleszowanie swoich, w miedzy czasie ktoś z twojego teamu wyjdzie i mecz kończy się 16:0 xD
  • Odpowiedz
@szyna352: zabrzmie jak boomer, ale kiedys bylo lepiej. Wchodziles na cs 1.6 na serwer, na ktorym wszyscy sie znali i gralo sie dla zabawy. Jak ktos mial wieksze ambicje to znajdowal team i gral jakies mixy czy cos, a teraz? teraz kazdy musi w kazdej gierce #!$%@? jakies #!$%@? rankedy idz pan w #!$%@?
  • Odpowiedz