Wpis z mikrobloga

Ja myślałem, ze gorzej być nie może, ale to co ty teraz wkleiłeś to przekracza moja wyobraźnie.

Czy my naprawdę mamy w kraju tyle ludzi niedorozwiniętych umysłowo, ze są w stanie to oglądać?


@ZaplutyKarzelReakcji: Przykro mi to pisać ale odpowiedź brzmi - tak. Mój wujek, gdy dyskusja jak zwykle po paru kielichach, nieuchronnie zeszła na politykę powiedział, że musimy zrobić polexit, bo i tak nic w na tym nie stracimy, gdyż
W jednym z podkarpackich przedszkoli pani pyta dzieci:
- W jakim kraju dzieci mają najładniejsze zabawki?
- W Polsce - odpowiadają chórem dzieci.
- A w jakim kraju dzieci mają najładniejsze ubranka?
- W Polsce - znów odpowiadają dzieci.
- A w jakim kraju żyją najbardziej szczęśliwi ludzie?
- W Polsce - jeszcze raz odpowiadają dzieci.
Nagle nauczycielka zauważa, że jedno z dzieci stoi w kącie i płacze.
- Dlaczego płaczesz?
-
@FlasH: ja #!$%@? przecież to się Goebbelsowi nie śniło xd widać że targetem mają być kompletni debile i nawet nie trzeba robić sprytnych manipulacji tylko od razu nagłówek im powie co mają myśleć xd
@FlasH: słyszałem przez dwie minuty ten ściek i aż mi ciśnienie skoczyło. Inaczej niż "szczujnia" nie idzie tego nazwać. Tej Lewandowskiej to bym najchętniej napluł w twarz za to z jakim przejęciem to prezentuje. A mój stary oczywiście jeszcze się cieszył, ze dopieprzają "kaście" (podejrzewam, że o sędziów chodziło).
Mnie zastanawia, jak ta bardziej „inteligentna” część ich elektoratu żyje ze świadomością, że ich umiłowany rząd traktuje ich jak kompletnych debili.

Od zawsze twierdziłem, że PiS popierają ludzie przepełnieni nienawiścią i zakompleksieni i wydaje się to być jedynym wytłumaczeniem - „#!$%@?, że na nas plują, przynajmniej lewaków boli dupa”.
@Thorkill czy tam inny pisowski dzban - zgadza się?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlasH: Ja uważam to za manipulację, jeśli nie podają okoliczności, czasu i liczby zamordowanych. Równie dobrze można powiedzieć, że Żydzi mordowali Polaków, bo gdzieś tam się co raz trafił pojedynczy morderca.
@Pouty: A ja uważam za kłamstwo przekonywanie wszystkich jakim to wspaniałym narodem byli Polacy przed wojną, jak bardzo otwartym, przyjaznym i jak w ogóle nie było antysemityzmu.

Wystarczy spojrzeć na Polaków teraz.
Jakby dać im tylko możliwość, za zatłukliby każdego kto wpadłby im w łapy.
https://youtu.be/qclpcvOefGA
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlasH: Czyli jednak Putin ma rację? Według mnie te słowa za mocne nadużycie. Jeszcze z 20 lat i opozycja powie, że Polacy byli największymi antysemitami na świecie, masowo mordowali żydów i wywołali II wś. To co się dzieje teraz np. słowa Olgi Tokarczuk to świństwo i plucie na Polskę i Polaków. Nawet polscy Żydzi mają na temat jej wypowiedzi krytyczne zdanie. Ty niestety robisz podobnie np. screen znaleziska z autokarem i
Gdyby tam byli Niemcy/Ukraińcy/Rosjanie to wtedy machnąłbyś ręką?


@Pouty: Nie machałby... i nie... to nie byli ani Niemcy, ani Ukraińcy.
To było zdjęcie sprzed dwóch lat, które posłużyło do podburzenia prostaków przeciwko Żydom. Cel był oczywisty dla każdego kto nie udaje idioty.

O Tokarczuk. Może coś zacytujesz?

Gdy krytykuję Wiadomości, to jestem antypolakiem i polonofobem?