Wpis z mikrobloga

wszystkie firmy pośredniczące w dostawie jedzenia to rak.


@bartosz-bartosz: Oj nie wszystkie, mi kiedyś support kazał czekać godzinę w deszczu z żarciem, bo klient najpierw podał zły adres, potem okazało się, że chodziło mu o coś innego (obydwa adresy nie były jego), potem okazało się, że trochę się spóźni, no i czekałem na niego godzinę. Support cały czas miał z nim kontakt przez apkę, bo typ nie odbierał telefonu. Więc tak,
Adres się zgadza ale nic poza tym.. mieszkam w bloku w klatce L czy to możliwe że osoba zamawiająca wpisuje w adresie I (duże i ) a oni interpretują jako L ? No zaraz zacznę odbierać to całe żarcie.. bo to chyba opłacone?


@pazdzioch999: Masz pretensję, o to że dostawcy przyjeżdżają pod adres, który mają w apce, a nie do klienta, który generuje ten błąd? Serio?

To są opłacone dostawy, więc
No są trochę bezużyteczni.. spamują w #pizzaportal reklamami że dowożą to i owo w Glovo, zainstalowałem, połączyłem konta i jednak nie dowożą w moim rejonie xD


@Blinddy: To samo ja, myślę sobie bardziej uniwersalna apka, Pizzaportal się jara, zobaczymy. A to takie gówno, że nawet nie widziałem adresu restauracji i nie wiedziałem czy zamówię pizzę koło domu czy z centrum miasta xD

niestety tutaj mam bardzo złą informacje


@ziemniaczek: Zawsze