Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, pracuje w branży TSL, przyjęli nową laskę do nas po 3 miesięcznej rekrutacji, naszymi klientami są duże firmy produkujące elektronikę i dzisiaj rozmawiamy o klientach i FUJITSU, ona mówi, że nie słyszała o takiej firmie, ale to tam kij możliwe, lecimy dalej i PHILIPS oraz SIEMENS także nie słyszała, no to spoko myślę sobie i XD w głowie, ale ja nie o tym...

wczoraj był jej pierwszy dzień i okazało się, że nie zna podstawowych pojęć w logistyce, w transporcie, nie posiada praktycznie żadnej wiedzy branżowej, a w CV master degree z logistyki i transportu z jakiejś uczelni w moskwie czy tam petersburgu, 2 lata jako zastępca/asystent kierownika w dużej, popularnej logistyce oraz 2 lata jako menadżer także w znanej firmie logistycznej xD aż mi się przypominają memy kiedy nakłamiesz w cv i przyjęli Cie do pracy :D

#pracbaza #logistyka #spedycja
niepoprawny_marzyciel - o #!$%@?, pracuje w branży TSL, przyjęli nową laskę do nas po...

źródło: comment_Q3sliOypYSD2m1pD3gzu7ALxcDbXvKe4.jpg

Pobierz
  • 29
@niepoprawny_marzyciel: e tam, inna branża, ale u nas gość mocno wtopiony w firmę, po latach pożegnał się, a nowy gość który objął jego posadę, jest mniej kompetentny niż jego podwładni 3 szczeble niżej w hierachrii.

Z każdym dniem coraz bardziej to jest widoczne, swoimi decyzjami i zachowaniem tylko utwierdza wszystkich w tym, że to jedno wielkie nieporozumienie, no ale "psy szczekają, a ka...."
@taktoto: nie mamy hru, szef prowadzil z kierownikiem rekrutacje, pytalem sie ich o co wy ja pytaliscie? jakies pojecia z branzy itd. a oni nie, pytalismy jak sie czuje, czy ma dzieci, jak daleko ma do pracy, sprawdzalismy jezyki.

za granicą ludzie bardziej sobie ufaja chyba nie przewidywali, że ktoś może nakłamać w CV

@xspeditor: oby nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)