Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sinbad_: Prawdziwymi amebami są ludzie którzy starają się ukręcić z tego aferę. Kaefde w zasadzie nic złego nie zrobiło a zielonki kwiczą jakby im ktoś matkę #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@vizori: Dokładnie. Jestem w szoku że ta drama zebrała tyle plusów. Czego oni oczekują? że dostaną w #!$%@? tanie białko za 40 zeta i jeszcze im KFD opłaci kuriera? Ludzie, ogarnijcie się. Mamy dobrą Polską firmę która nie tnie w #!$%@? na towarze, to wy i tak znajdziecie dziurę w całym.
  • Odpowiedz
@friboo: Wiesz, wydaje mi się że akurat ci najbardziej zaangażowani w tą "aferę" nic od KFD nigdy nie kupili i nie kupią bo z siłownią mają tyle wspólnego co #przegryw z trzymaniem za rękę i gdyby byli świadomi stosunku jakości do ceny to by siedzieli cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą, kto w takich sklepach kupuje rzeczy pojedynczo?
  • Odpowiedz
@friboo: @vizori: ale to nie chodzi o ceny. Przecież to dobrze, że obniżyli ceny. Zresztą takie akcje z wysyłką są zawsze w każdym ecommercie. Chodzi o poziom komentarzy przedstawiciela. I tylko tyle.
  • Odpowiedz
@sinbad_: poziom komentarzy byl dostosowany do uzytkownikow. A zaczelo sie od zarzucania oszustw, naciagania klientow, przez osobe, ktora swiezo stworzyła konto. Bardzo watpie, ze to klient kfd.

Drugie ponizej:
"ja robie to samo. Na wysyłce i tak jestem do przodu dzięki smartowi, a tak nie muszę na chamca dobierać głupot których nie potrzebuję, bo jaśnie pan janusz nie może tej ceny zaokrąglić
Ha TFU na takich januszy!"

Nie dziwie sie reakcji,
SebaKot - @sinbad: poziom komentarzy byl dostosowany do uzytkownikow. A zaczelo sie o...

źródło: comment_hu69zbbCnooSnbfJvRYzqk2CzlVV0p60.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: co to za bzdurny tekst. Reprezentujesz markę (jako admin oficjalnego konta), to masz być mądrzejszy niż losowy Seba z internetu (zbieżność przypadkowa). Bo Twoje zachowanie ma długi ogon i mówisz w imieniu wielu osób. Zamiast bronić tutaj nieogarnietego admina, to pisz do kfd, że to jest niepoważne i niech zatrudnia kogoś dorosłego.

A co do uczciwości marek i ich etycznych praktyk w sieci, to na stan mojej wiedzy i sfd
  • Odpowiedz