Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Jestem trenerką w #rzeszow i poszukuję chętnych osób do treningów. Mam kilkuletnie doświadczenie w trenowaniu i rozpisywaniu planów żywieniowych, a jak trzeba zmotywować czy porozmawiać to nie zgrywam kołcza (a przynajmniej staram się). Obecnie staram się znaleźć fajnych ludzików z którymi można miło współpracować, zwłaszcza że nie zdzieram kasy jak inni, bo chce być dla wszystkich a nie wybranych ( ͡ ͜ʖ ͡) Działam na siłowni przy Rosirze, która jest jedna z niewielu siłowni na której nie ma lansu, patrzenia z góry czy ogólnie rzecz ujmując oceniania... Mogę również prowadzić treningi w domu, jeśli jest taka możliwość i nie trzeba dojeżdżać poza miasto. Wszyscy Ci, którzy nie wiedza jak zacząć, a chcą coś zmienić w swoim życiu zanim się zarażą wirusem z Chin, (albo wiedzą jak, a nie potrafią się zmotywować sami) zapraszam do kontaktu.
#mirkokoksy #fitness #cwiczenia #cwiczzwykopem #wygryw #rozwojosobistyznormikami
  • 21
@Kasahara: Waga i wzrost odpowiednie. Staż 8-letni w tym 4 lata zajmuje się tym profesjonalnie. Wyniki w bojach żadne. Poprawiam sprawność, uczę świadomości ruchowo- żywieniowej i kompletnie nie podchodzę do tematu od strony wizualnej, mimo ze ta przy treningach zawsze się zmienia. Przede wszystkim zdrowie i równowaga. Więcej info udzielam przy wywiadzie. Pozdrawiam!
@comehugme: subtelne_mysli Instagram. Żadna ze mnie rzeszowska trenerka. Nie afiszuje się na siłowniach i nie wciskam ludziom 20 stron swoich umiejętności na olx ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 3 lat można mnie znaleźć w domach kultury gdzie prowadzę zajęcia z kobietami. Pozdrawiam!