Wpis z mikrobloga

@hevvra: ogólnie to nie powinienem się wypowiadać bo to nie do mnie komentarz ale tacy ludzie jak na zdjęciu kompletnie nic nie wnoszą do tego świata i najczęściej tylko sprawiają problemy. Btw jest powód dla którego to nie goryle panują nad światem, wystarczyłoby prawo do broni żeby siła fizyczna nie miała żadnego znaczenia
@venividi: no ta jestem stadionowym zwierzeciem dzieki czemu moge ci dziewczyne wyruchac i bys nawet nie mruknal chlopino, ps jak tam #!$%@? airpodsow od xiaomi z alieexpres? przyszly juz? pozdro
- Sent from my Iphone Xs Max
@venividi: nawet nie wiesz co masz odpowiedziec bo uslyszales prawde o swojej zalosnej osobie, siedzisz na tym wykopie i wylewasz swoja frustracje ze taki patol by na ciebie naplul i za gotowke wykupil twoj caly dotychczasowy dobytek
@hevvra: Dobra, to moja ostatnia odpowiedź, bo mnie już nudzisz.

Chwalisz się telefonem i pieniędzmi, które zaimponują najwyżej drugiemu takiemu pozerowi jak Ty. Potem mi wrzucasz zdjęcia jak się napinasz, a komentarze na Twoim profilu traktują w dużej mierze o narkotykach.
Co ja mam Ci odpowiadać, jak sam się doskonale orzesz?

Jesteś smutnym człowiekiem, który poza telefonem, kilkoma stówami i napinką przed lustrem nie ma więcej do zaoferowania. Nie będę się