Wpis z mikrobloga

Nie no #!$%@?łem się, kolejny raz przeczytałem dyskusję uznającą wyższość komunikacji miejskiej w porównaniu do samochodu. Kolejny raz się #!$%@? bo o ile wykopki śmieją się z władzy która niby jest oderwana od rzeczywistości, o tyle widzę że kontakt z komunikacją miejską mają wtedy kiedy jadą autobusem na zakończenie roku w gimnazjum bo rodzic ich nie może podrzucić. Druga część to ta która mieszka w centrum i #!$%@? hulajnogą do akademika oddalonego o 200m od uczelni.
Niech mnie ktoś zachęci do przesiadki z auta do komunikacji miejskiej skoro:
1.Tracę mnóstwo czasu - trasa dom praca autobusem to jakieś 60-70 minut w jedną stronę (jazda 30minut autobusem bez przesiadki, 30minut dojście na przystanki) - autem 20-30min
2.Jest straszny tłok na często uczęszczanych liniach.
3.Autobus może nie przyjechać (zdarza się to rzadko, ale nie aż tak aby tego nie odnotować)
4.Śmierdzi w środku.
5.Cenowo wychodzi to niewiele lepiej niż autem.

I skończcie #!$%@?ć żeby się przeprowadzić bliżej pracy, #!$%@? kto tak robi? jakiś zjeb z wykopu? mam się przenieść do dzielnicy przemysłowej bo komunikacja miejska jest #!$%@? tylko po to żeby autem nie jeździć, mieszkam w ścisłych granicach miasta i to jest zwyczajnie bez sensu.

I jeszcze jeden argument odnośnie zakorkowanych centrów miast, różowa pracuje w centrum i wraca autobusem. Odcinek 6km pokonuje w ok godziny. Bo albo autobus nie przyjedzie, albo będzie przepełniony.
A włodarze miasta mimo #!$%@? milionów buspasów i tak ograniczają liczbę kursów bo ni ma kasy na bombelki, przez co tną kursy.
I znowu się #!$%@?łem.

aaa i czekam na przykłady z #kopenhaga i od biedy z #warszawa , bo we #wroclaw to ja nie wiem jak ludzie funkcjonują skoro mogą się radomowo tramwajem #!$%@?ć
#lublin #samochody #transport #autobusy #polska #smog #motoryzacja #polska
Pobierz picasssss1 - Nie no #!$%@?łem się, kolejny raz przeczytałem dyskusję uznającą wyższoś...
źródło: comment_YoFbt7dr4GXuYyidEgMQJt23aeFdo5mE.jpg
  • 163
@gobi12: A widzisz, podałem przykład różowej bo dla mnie codziennością jest jak mi się żali że z centrum nie może dostać się do domu (jedna z większych sypialni miasta) w godzinach szczytu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: jak bardzo cie rozumiem mireczku. Próbowałem jeździsz swego czasu autobusem, do pewnego zimowego poranka, gdy żaden autobus nie przyjechać w ciągu 40 minut. Od stania na mrozie dostałem takiego #!$%@?, że do dziś hejtuje ten gówno transport i jeżdżę autem lub w lecie rowerem.
@gobi12: Dam Ci przykład świetnego myślenia naszych włodarzy, rondo co prawda jest przebudowane i wygląda podobnie aaale wstawili tam bus pas. Zaznaczony na czerwono, zjeżdżając z ronda na owy bus pas nie wiesz że tam jest bus pas xD i on się po chwili kończy xD

Edit wcześniej nie ma bus pasa i jest on zaznaczony mniej więcej linią czerwoną. Na samym rondzie nie ma znaków że wjeżdża się na bus
Pobierz picasssss1 - @gobi12: Dam Ci przykład świetnego myślenia naszych włodarzy, rondo co p...
źródło: comment_jO5DzT1nNtGUNwlzfnohaMh9jPPhnbN0.jpg
a jaką mają? na rowerze przyjechać?


@picasssss1: a co ma rower do dewastowania przestrzeni miejskiej przez mistrzów parkowania?
Jakiej Twoim zdaniem ci idioci nie mają alternatywy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@picasssss1: nie wiem gdzie mieszkasz, ale mi w Wawie dystans praca < - > dom 11 km zajmuje 40 minut, samochód jest mi mega zbędny, wszystkie sklepy mam w odległości 3 km od mieszkanka, biorę firmowe busy gdy potrzebuje większy gabaryt przewieźć. Jestem z mniejszej miejscowości gdzie zbiorkom to padaka, autobus maksymalnie raz na godzinę, kilka linii miejskich a reszta to do okolicznych wiosek, tam w domu mieliśmy 2 auta na