Wpis z mikrobloga

#wybory poszłam oddać głos, w holu minęłam parę (z twarzy widać, że ciągną socjal a 800+ zamiast na bombelka to na wódkę i szlugi idzie).
Karyna pyta się chuopa na kogo ma głosować
-nie wiem
-no ja też nie wiem

No to po #!$%@? idą na wybory idioci xd
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nighthuntero w każdym środowisku znajdzie się czarna owca. Wśród profesorów może to być ta idiotka, w śród żuli znajdzie się koneser opery i dobrego alkoholu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Paszczakova: idą na wybory dlatego, że inni idioci ich do tego chodzenia na wybory zachęcają. Zachęcanie wszystkich do chodzenia na wybory jest równie głupie jak zachęcanie do czytania książek za wszelką cenę. Jakby to była jakaś wyższa forma rozrywki od oglądania seriali i filmów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@Paszczakova
A na c*** zewsząd wszyscy zachęcają żeby koniecznie iść ? nie interesuje się to nie idź -proste. A i tak medialny przekazy zupełnie inny
  • Odpowiedz
No to po #!$%@? idą na wybory idioc


@Paszczakova: bo w polsce z jakiegoś powodu od dekad promuje się postawę że chodzenie na wybory to jakiś obowiązek obywatelski i każdy powinien to robic. i to nie jakieś patusy promują coś takiego tylko najmądrzejsze głowy w kraju albo najbardziej rozpoznawalni celebryci
  • Odpowiedz
bo w polsce z jakiegoś powodu od dekad promuje się postawę że chodzenie na wybory to jakiś obowiązek obywatelski i każdy powinien to robic. i to nie jakieś patusy promują coś takiego tylko najmądrzejsze głowy w kraju albo najbardziej rozpoznawalni celebryci


@stan-tookie-1: Tyle, że w Polsce i tak masz znacznie niższą frekwencję niż chociażby w Niemczech, Francji itp. Problemem nie jest nawoływanie do wyższej frekwencji. Problemem jest edukacja w Polsce.
  • Odpowiedz
@Lambo994: jeżeli faktycznie jest problem ze zrozumieniem instrukcji na karcie wyborczej to znaczy że ktoś ją źle napisał. Ona powinna być tak napisana, żeby ją każdy zrozumiał.
W Polsce od dekad uczy się czytania ze zrozumieniem, program nauczania się bardzo zmienił od tego co miałeś 40 lat temu.
% liczby głosów błędnych co wybory jest pomijalnie mały, chyba 1 raz była anomalia, ale jakoś sądy nie uznały tego za oszustwo
  • Odpowiedz
bo w polsce z jakiegoś powodu od dekad promuje się postawę że chodzenie na wybory to jakiś obowiązek obywatelski i każdy powinien to robic. i to nie jakieś patusy promują coś takiego tylko najmądrzejsze głowy w kraju albo najbardziej rozpoznawalni celebryci


@stan-tookie-1:

To dobrze czy
Thorrand - >bo w polsce z jakiegoś powodu od dekad promuje się postawę że chodzenie n...

źródło: sekciarze

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thorrand chyba nie ma prostej odpowiedzi.
Jak dla mnie źle, najlepsza szansę widzę w tym że każdy 1 wyborca będzie się kierował swoim interesem i pójdzie głosować, wtedy może będzie w miarę odwzorowane to czego społeczeństwo chce. Tylko tutaj jest problem z ludźmi którzy głosują na tych którzy zapowiadają że ich skrzywdzą
  • Odpowiedz