Wpis z mikrobloga

Paść na łeb można z tymi samotnymi matkami. Gdzie się nie ruszysz to każda już dzieciata i oczywiście zawsze z nieodpowiednim facetem, bo mózgu nie miała, by normalnego wybrać. No ja #!$%@?. Sytuacja jest taka. Latałem na fizjoterapię 2 tyg, poznałem tam dziewczynę, pogadaliśmy, pośmialiśmy się, coś tam przebąkiwała, że "chciałaby być zaproszona na randkę". Wbijam na jej insta, bo dziś każda ma insta, wiadomo. No i 90% fot z dzieciakiem.

No nie da rady dziś spotkać wolnej i myślącej. Każda biedna oczywiście, oj bo zrobił i uciekł, ot tak, a ona nie miała żadnego wpływu na swoje życie. Oczywiście wpadka, bo co innego, a nie planowane latami z chłopem.

@%(#@%(%urwał

#samotnematki #zwiazki #przemyslenia #gownowpis ##!$%@? #redpill
  • 11
@nowywinternetach: oj tam oj tam
One maja darmowe mamobusy, hajs za wysranie gowniaka bo seba sie zwiną ale za to my mamy:
Nic, alimenty w razie podobnej sytuacji, brak jakich kolwiek darmowych badań (odobiscie nie jestem za czym kolwiek ,,za darmo" ale gdzie ta rownosc), i po slubie jestesmy dziadami
@Rustyyyy: akurat z tymi badaniami to jest mit, badanie prostaty i PSA może ci zrobić profilaktycznie każdy lekarz i teraz się o tym wszędzie trąbi. Tak samo jak o samobadaniu jąder. I tak jak kobiety macie RTG płuc regularnie u lekarza med.pracy a po 50rz też profilaktyczne kolonoskopie. Wybacz że nie masz szyjki macicy do cytologii xd