Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Kurde czekając na ten halving jest jak czekając na finał zajebistego serialu, za wcześnie sobie przypomniałem o krypto bo teraz jeden dzień biegnie jak jeden miesiąc, jestem ciekawy które szity polecą w kosmos, czy te mityczne $100k zostanie osiągnięte, jakie nowe afery się wyłonią i czy Tether w końcu jebnie, wszystko to w ostatnim odcinku Świat Według Satosziego.
  • 6
@UczesanyPedryl:
1. nie będzie $100K
2. shity polecą ale nie w kosmos, ale cały rynek trochę podskoczy, niektóre może nawet zostaną spompowane do ATH na którym zarobi tylko pompująca giełda
3. tether nie jebnie ale straci na znaczeniu
4. jakaś afera musi być, możliwe kierunki to : jakieś guwna giełda zgon, afera pedofilska z btc w tle, narkotyki btc w tle, z nowych może #!$%@?ć jakiś 'legit' fundusz krypto z wallstreet,
@OPcodeRTI: mi się crypto.com wydaje bardzo podejrzany.
Oni oferują 6% na btc i eth. Jakim cudem?
To mi śmierdzi sprzedawaniem btc/eth na stablecoiny i zarabianiem na oprocentowaniu, ew. bezpośrednie ponzi.

W ogóle te wszystkie scentralizowane banki krypto z oprocentowaniem są podejrzane. Jakby eth i/lub btc wywalił kilka razy do góry to wątpię żeby wszyscy odzyskali środki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UczesanyPedryl: jak dla mnie oczywiste jest to, że po niedługo po halvingu cena poleci w dół. Przez to, że wszyscy o nim gadają i o gigantycznych pompach na $100-300k to zaraz po wydarzeniu będzie wielkie rozczarowanie i zacznie się wyprzedaż słabych rąk. $100k jest możliwe, ale raczej nie wcześniej niż za 4-5 lat, a przez ten okres wiele może się posypać