Wpis z mikrobloga

Wszystkie kłamstwa @kortykanosa oraz moniczki z filmu : https://www.youtube.com/watch?v=dpQttFkC-Q0

0) obydwa obrzydliwe latexy mówią w trakcie całej rozmowy że nie sledzą wykopu itd itp. Ale jakoś wszystko co tu się pisze to wiedzą.

1) Pożyczyłam pieniądze majorowi na detox, całe 13 tysięcy. Mówi moniczka, by chwilę potem stwierdzić że ma pełne dostepy do kont majora gdzie znajduje się ta kwota. Po co pożyczać? ktoś potrafi wyjaśnić po co przelwać komuś kasę na konto jeżeli już tą kase ma?

2) Moniczka - majorek sam chciał iść na terapię, nie trzeba było go zmuszać. Spodobała mu się obsługa i uznał że warto wydać połowę swojego majątku na tą terapię. Parę zdań wcześniej czy później mówią że zmusili majora stawiając mu warunki :)
pewnie dlatego film spadł z rowerka, sami to kłamstwo obalają w przeciągu 5 minut.

3) Postraszyli Majora że go odwiozą do Białego i Major za wszelką cenę nie chce od moniki odejść - co nam pokazuje na ostatnich filmach :)

4) Major zarobił ponad 10 tysięcy za grudzień i mógł samym grudniem opłacić sobie detox.
Każdy kto zna realia Jutjuba w PL oraz policzy sobie ile lajtów struś zrobił w grudniu ten wie że jest to wierutne kłamstwo.

5) Jest mowa o tym że będziemy robić lajta z detoxu. Ale po co te lajty robic? Skoro latexom na kasie nie zalezy, a zreszta kasa jaka major zarabia jest smieszna. 10 Tysiecy miesiecznie jest smieszne, rozumiecie?
Srawek ktory mieszka w mieszkaniu mamusi, malym m2 w blokowisku, posiadajacy stare niemieckie auto... dla niego 10 tysiecy miesiecznie jest smieszne.

6) Srawek mowi ze moze #!$%@? swoja mysze ze stanowiska. Srawku wszyscy wiemy ze jestes skonczonym pantoflem i trzymasz sie tej baby bo zadna inna cie nie zechce. A strus wybral moniczke. Nie masz alternatywy, skoncz udawac.

Dobra nie chce mi sie dalej, ja nie wiem o co tym ludziom chodzi ale sa psycholami na 100%

#patostreamy
#kononowicz
  • 18
@alfons-metody: Mnie rozwaliło jak mńka opowiadała jak to mjor złamał regulamin wynajmu, jak to nie wolno tam pić, jak to jego rzeczy wystawiła za drzwi z czego wynika ze miała klucze i tak dalej i tak dalej. Tylko jakim #!$%@? sposobem miała klucze, jechała tam, była tam, ma regulamin jak to nie jej mieszkanie? Jak to niby od obcych wynajete to jakim #!$%@? cudem ona tam jest, bierze w tym udział?
@alfons-metody: Major sam mówił, że oszczędności ma w innym banku, a te konto do którego Mońka ma dostęp to na ruchy, więc ile on ma oszczędności to nawet on pewnie dokładnie nie wie. Może być to prawda bo jest filmik na którym kłóci się z Kononem i on wymienia 3 banki, w których rzekomo Major ma konta.
Moniczka - majorek sam chciał iść na terapię, nie trzeba było go zmuszać. Spodobała mu się obsługa i uznał że warto wydać połowę swojego majątku na tą terapię. Parę zdań wcześniej czy później mówią że zmusili majora stawiając mu warunki :)

pewnie dlatego film spadł z rowerka, sami to kłamstwo obalają w przeciągu 5 minut.


@alfons-metody: Warto jeszcze dodać, że stało się to po tym jak Major był przyłapany pijany wynajmowanym
@TRAUMA_TEAM: przypomnialo mi sie jeszcze jedno wczesniejsze klamstwo srawka. Ze z konta majora jak cos sie robi to i tak major musi potwierdzic smsem. Niekoniecznie. Mogli dodac siebie jako zaufanych odbiorcow przelewow w systemie bankowosci co wymaga jednorazowego potwierdzenia smsem. A potem przelewy do tych zaufanych osob moga robic dowolnie. Wlasciwie kazdy o tym wie kto ma konto w banku i jakies stale platnosci, wiec oni znowu klamali celem ze niby
@alfons-metody: ja dodam z innego filmu oblecha taką logiczną sekwencje. Mówi że nie ma nic z kanału strusia, a chwilę później mówi że nawet jak złożymy na niego donos to on wszystko rozliczył w pit i nic mu nie zrobimy xD. Czyli rozliczył to "nic" z kanału majora i teraz jest bezpieczny :D
Z logiką i matmą to u nich krucho
()