Wpis z mikrobloga

Jak się odkochac? Zakochałem się nieszczęśliwie, nie miałby prawa bytu ten związek, dziewczyna nawet nie wie o moim istnieniu a ja ciągle o niej myślę a jak mi się ona przypomina to dostaje doła i mi smutno bo wiem, że, nigdy nie będę miał takiej koleżanki... Ehhhh
#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem #zalesie
shakerrti1 - Jak się odkochac? Zakochałem się nieszczęśliwie, nie miałby prawa bytu t...

źródło: comment_3t47wZZMiq4CITMrCA2msPTX71HFmcFg.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shakerrti1: ale trujesz gościu, niby chcesz od ludzi porady itd ale jak ktoś ci próbuje pomóc to wszystko negujesz, uogólniasz, piszesz "nie wiesz jaka jest sytuacja"(no to po hooy pytasz o rade i jednocześnie tworzysz z tego tabu, tajemnice???) a nawet piszesz żeby ktoś"#!$%@?ł" z radami nie podając żadnych konkretów, lawirujesz w tym poście niczym różowa atencjuszka
  • Odpowiedz
@shakerrti1: Przede wszystkim jak jej nie znasz i ona nie wie o twoim istnieniu to może zrób coś żeby się jednak dowiedziała o tym że istniejesz. Spróbuj ją poznać, dowiesz się czy jest singielką, jeśli tak to możesz spróbować się z nią lepiej poznać. Nie wiem dlaczego od razu się poddajesz.

Jednak w razie "w" gdyby się okazało, że jednak nic z tego nie będzie to daj sobie czas na
  • Odpowiedz