Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: Serce nie sługa dlatego mamy rozum, skoro nie ma szans w twoim odczuciu na związek to dobrym wyjściem jest na stałe wymazać tę osobę ze swojego życia gdyż zajmuję ona niepotrzebnie miejsce w twoim sercu, nie warto zajmować serca śmieciami nawet jeśli są wyjątkowo piękne, trzeba iść do przodu lecz gdy będziesz ją widział lub o niej myślał wtedy do przodu nie pójdziesz, warto jest sobie obrzydzić tę osobę w
  • Odpowiedz
  • 0
@mackned Samo przejdzie? To pewnie dluuugo będzie trwało. Ja niby zadaje sobie sprawę, że to nie jest dziewczyna dla mnie (z kilku powodów, nie tylko przeze mnie i moje spiedolnie) ale mimo to dalej jak o niej myślę to #!$%@? dostaje
  • Odpowiedz
@shakerrti1: Kiedyś występował u mnie identyczny problem dlatego rozumiem tę sytuacje, mi dopiero pomogła separacja i brak jakiegokolwiek kontaktu nawet na FB by się nie wyświetlała, często widząc tę osobę niestety zrywamy emcjonalnego strupa i rana jest na nowo otwarta dlatego wedlug mnie jedynym wyjściem jest wzbudzenie w sobie negatywnych emocji do danego obiektu, miłość i nienawiść to
dwie siostry to poniekąd od Ciebie zależy którą z sióstr chcesz zaliczyć, jak
  • Odpowiedz
@mackned: Jeżeli jest konkretna suka to nie przechodzi samo i może trwać dekadami, czasami taka suka potrafi Ci do snu nawet przyjść i budzisz się patrzysz dookoła jej nie ma to był sen-łzy same do oczu idą dlatego jest bardzo smutno....wiem że istnieją pewne rytuały by ktoś się odkochał lub zakochał i są to rytuały w białej magii ale to nie dla każdego opcja....
  • Odpowiedz
  • 1
@Weronika1986 dzięki, tak właśnie trochę zrobiłem ale nie aż tak, że jej nienawidzę czy coś. Po prostu przemyślałem o jej wadach które wiem a tak naprawdę to jej za bardo nie znam xd więc trochę trudna sprawa
  • Odpowiedz