Wpis z mikrobloga

Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo o pozew" o zniesławienie od potężnej kancelarii GURALA z trzema adwokatami XDDDD

@snierzyn może ty byłeś jednym z pozwanych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@laaa Nigdy cię nie zniesławiałem a jedynie wytykałem ci błędy - nie byłem hejterem a tylko niewygodnym komentatorem, który pisze o wszystkim - a za to nikogo jeszcze nie skazano :)
Jestem osobą myślącą i widzę co wyprawiasz w internecie, więc z chęcią to ja odnajdując się w tych realiach lepiej Cię zaoram niż dzisiejsze sądy, które nie wiedzą do końca co to "livestream" "patostream" a nawet "filmik w internecie" i mylą te pojęcia.
Sam mam wiele nagrań z twoich LIVE + wiem jak dotrzeć w internecie do praktycznie całej twojej "twórczości" a moi "koledzy" z Wykopu zdecydowanie pomogą dotrzeć do całości materiału, bo nic nie ginie w internecie.

Powiedz mi gdzie jest twoja dobra opinia firmy i jakiej firmy xD
Wszystko to bańka mydlana którą sam dmuchasz pod wpływem alkoholu.

#gural #danielmagical #heheszki #bekazpodludzi #patostreamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Balwanekiplatki_sniegu - Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo ...
  • 78
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Daj spokój, gural to zwykły pajac wytykający innym błędy, a sam swoich nie zauważa. Jest najlepszy w straszeniu i wzbudzaniu litości u swoich małoletnich widzów "tato tato kupka", dobrze się sprawdza w roli rudego. Żeby zdobyć IP, musiałby mieć grube dowody na ciebie, bo ot, tak nie dostanie. Patrząc na twoje ogólne wpisy, nie przejawiasz agresją, sam bym miał problem, żeby doczepić się do ciebie o cokolwiek :D

Rozumiem, gdyby
M.....o - @Balwanekiplatki_sniegu: Daj spokój, gural to zwykły pajac wytykający innym...

źródło: comment_1VhtNWSXzzWrG3HlapavphFYxC6J4nNF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tym co zniesławiali Gurala - osobe publiczną, która ma zarejestrowaną firme i rozlicza się z podatków, radze już iść do rodziców i przygotować na to, że niedługo będzie pozew w skrzynce. Gural zapłaci 2 koła na sprawe za jedną osobę, a zwróci mu sie po wygranej z 10 koła. Już była taka sytuacja na polskim i zagranicznym YT.
  • Odpowiedz
@petit123: Co Ty pierdzielisz ?? Uzyskać adres IP można tylko na wezwanie sądu . Obowiązuje coś takiego jak rodo i jeśli wykop podał adres IP kogokolwiek to są za to spore kary (do 20 mln euro) dlatego nie sądzę aby ktokolwiek cokolwiek mu podał. Kolejna kwestia to musiał by sam wykazać w jaki sposób został zepsuty wizerunek jego firmy i musiał by wykazać straty jakie poniósł . Przedstawić konkretne dokumenty bo
  • Odpowiedz