Wpis z mikrobloga

Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo o pozew" o zniesławienie od potężnej kancelarii GURALA z trzema adwokatami XDDDD

@snierzyn może ty byłeś jednym z pozwanych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@laaa Nigdy cię nie zniesławiałem a jedynie wytykałem ci błędy - nie byłem hejterem a tylko niewygodnym komentatorem, który pisze o wszystkim - a za to nikogo jeszcze nie skazano :)
Jestem osobą myślącą i widzę co wyprawiasz w internecie, więc z chęcią to ja odnajdując się w tych realiach lepiej Cię zaoram niż dzisiejsze sądy, które nie wiedzą do końca co to "livestream" "patostream" a nawet "filmik w internecie" i mylą te pojęcia.
Sam mam wiele nagrań z twoich LIVE + wiem jak dotrzeć w internecie do praktycznie całej twojej "twórczości" a moi "koledzy" z Wykopu zdecydowanie pomogą dotrzeć do całości materiału, bo nic nie ginie w internecie.

Powiedz mi gdzie jest twoja dobra opinia firmy i jakiej firmy xD
Wszystko to bańka mydlana którą sam dmuchasz pod wpływem alkoholu.

#gural #danielmagical #heheszki #bekazpodludzi #patostreamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Balwanekiplatki_sniegu - Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo ...
  • 78
zweryfikuj sobie mój profil ziomek bo coś widzę ze nie kumasz do czego pije


@roofi27: woow już nie masz tych swoich broniących wpisów i bólu dupy z powodu tucznika, no gratuluje roofi robisz postępy, jestem z ciebie dumny. Nie wiem, czy wiesz, że istnieje coś takiego jak telefon czy tablet, wiesz?
do twoich autorytetow Danielek , Goha , Jaca


@roofi27: Dlatego uważam cię za upośledzonego, roofi :)

Pokaż mi, chociaż jeden wpis gdzie broniłem tucznika i jego rodziny, bo ty broniłeś jakiegoś gościa z internetu xD. Za każdym razem robisz z siebie dorosłego, a jesteś/byłeś przydupasem jakiegoś jutubera hahaha bez kitu lewy jesteś. Gdzie ja siedze 24/7? Już widzę, że odstawienie łokietnika ostro ci zaszkodziło.
dalej nie kumasz o co mi chodzi hahah

Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Czy to już dla ciebie zbyt ciężkie


@roofi27: Ciężko pisze się z upośledzoną osobą, weź no zawołaj opiekuna może wtedy zrozumiem.
@Mr_Squno: A gdzie napisałem ze kogoś z nich broniłeś ? Po prostu dawałeś wstawkę o każdym streamie i zawsze ich oglądałes i komentowałes na wykopie wystarczy zobaczyć twój profil ile postów jest na ten temat ze jest stream albo co się tam aktualnie dzieje lubisz pato treści a dla mnie taka osoba równa się tyle co gowno
A gdzie napisałem ze kogoś z nich broniłeś ? Po prostu dawałeś wstawkę o każdym streamie i zawsze ich oglądałes i komentowałes na wykopie wystarczy zobaczyć twój profil ile postów jest na ten temat ze jest stream albo co się tam aktualnie dzieje lubisz pato treści a dla mnie taka osoba równa się tyle co gowno


@roofi27: hahaha mówi typ, co u siebie ma #!$%@? wpisów na temat tucznika i nawet
@Mr_Squno: Chyba muszę wstawić to w opis nie toleruje patoli mnie to brzydzi i dobrze ze patola znika z polskiego YouTube tucznik był jednym z największych patusow od niego się zaczęło pomijając fakt wyzywania i napierdzielania matki na streamie
Teraz już rozumiesz czeku mam bekę z chłopa który nie ma życia prywatnego tylko tag :) i w dodatku ktoś taki prawi mi morały hahah


@roofi27: To nie ja mam tylko i wyłącznie u siebie temat rafonix/tucznik. Ty masz chłopie jakąś obsesje ... Awatar i te wszystkie wpisy skierowane do tucznika i kto tu jest gównem pajacyku?
Chyba muszę wstawić to w opis nie toleruje patoli mnie to brzydzi i dobrze ze patola znika z polskiego YouTube tucznik był jednym z największych patusow od niego się zaczęło pomijając fakt wyzywania i napierdzielania matki na streamie


@roofi27:I zajebiscie, popieram. Nie wiem, czego ty nie zrozumiałeś, mam gdzieś co się z tucznikiem stanie. Muszę ci to dużymi przeliterować?