Wpis z mikrobloga

Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo o pozew" o zniesławienie od potężnej kancelarii GURALA z trzema adwokatami XDDDD

@snierzyn może ty byłeś jednym z pozwanych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@laaa Nigdy cię nie zniesławiałem a jedynie wytykałem ci błędy - nie byłem hejterem a tylko niewygodnym komentatorem, który pisze o wszystkim - a za to nikogo jeszcze nie skazano :)
Jestem osobą myślącą i widzę co wyprawiasz w internecie, więc z chęcią to ja odnajdując się w tych realiach lepiej Cię zaoram niż dzisiejsze sądy, które nie wiedzą do końca co to "livestream" "patostream" a nawet "filmik w internecie" i mylą te pojęcia.
Sam mam wiele nagrań z twoich LIVE + wiem jak dotrzeć w internecie do praktycznie całej twojej "twórczości" a moi "koledzy" z Wykopu zdecydowanie pomogą dotrzeć do całości materiału, bo nic nie ginie w internecie.

Powiedz mi gdzie jest twoja dobra opinia firmy i jakiej firmy xD
Wszystko to bańka mydlana którą sam dmuchasz pod wpływem alkoholu.

#gural #danielmagical #heheszki #bekazpodludzi #patostreamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Balwanekiplatki_sniegu - Ale Jaja :P Proszę o PW osoby z WYKOPU które dostały "Pismo ...
  • 78
Hahaha ale się będę śmiał jak cię Gural dojedzie w tym sądzie niech chociaż raz to będzie prawdziwie info bo takie kozaczki wykopkowe jak ty powinny dostać to co im się należy


@roofi27: rofii ja rozumiem, że brakuje ci łokietnika, ale on już nie wróci przykro mi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamiętaj, że to ty tutaj najwięcej kozaczysz hipokryto :). Nie pamiętasz, jak się napinałeś przed własnym
M.....o - > Hahaha ale się będę śmiał jak cię Gural dojedzie w tym sądzie niech choci...
@Mr_Squno: hahah do prawdy tekst typowego piwniczka widać nie pojmujesz kilku zasad wole słyszeć to co ktoś ma mi do powiedzenia niż czytać a to ze ktoś nie ma jaj to nie moja wina . Jak widzę kozaczenie wykopków to nie wiem czy się śmiać czy płakać ze smiechu
Jak widzę kozaczenie wykopków to nie wiem czy się śmiać czy płakać ze smiechu


@roofi27: Mam ten sam problem za każdym razem jak widzę twoje komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tej pory przypominasz mi takiego suchego łokietnika, nie wiem dlaczego.
później siedzą takie wykopy jak ty i zamiast wyjść na miasto wypisują brednie każdego dnia bo przecież życie bez tagu to nie życie co nie xD


@roofi27: Taaa, ty już się nie oszukuj rofii. Ty jesteś taki agent, że czekałeś aż ktoś coś złego napisze o łokietniku i wkraczałeś i broniłeś go tak jakbyś miał mu zaraz pałe #!$%@?ć. Ty lepiej nic więcej nie mów, bo chyba zapomniałeś, w jaki sposób
@roofi27: Chłopie, ty jesteś jakiś lewy. Nabierałeś się na każdy wpis pibeczka i płakałeś, bo on coś napisał hahha. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie lizałem rowa jutuberowi. Muszę przyznać, że łokietnika broniłeś zaciekle jak na twoją rase przystało, ale jak ktoś wyzywał tucznika, to było gut gut, co? Pamiętasz? hahah

Nie wiem kto się tobą opiekuje, ale współczuje tej osobie przebywania z takim kasztanem jak ty. Pozdrów tam opiekuna roofi,
@Mr_Squno: Hahaha rozdwojenie jaźni ostre posty które dodawałem 2 lata temu Haha a ty dalej ból dupy o nie ze kogoś broniłem bo wyzywali kobietę co jak dla mnie jest totalnym frajerstwem ale dobra niech ci leży
Haha a ty dalej ból dupy o nie ze kogoś broniłem bo wyzywali kobietę


@roofi27: Od kiedy łokietnik to kobieta? Ponoć ma żeńskiego sobowtóra, ale tobie się coś #!$%@?ło wariacie. Gdybym wiedział, że wyzywają kobiete, to nie miałbym problemu, ale ty nie tylko broniłeś kobiete(o ile to prawda), ale samego łokietnika i nie pal głupa.
@Mr_Squno: dzidziusiu moje życie w przeciwieństwie do twojego nie opiera się na wykopie :) ja tu nie przebywam 24/7 jak ty
Wracając do łokietnika który podobno już nie streamuje chyba ci się ksywy pomyliły bo z tego co widzę on coś tam świruje u siebie na grupie i zgarnia siano w przeciwieństwie do twoich autorytetow Danielek , Goha , Jaca i inne patusy którzy czekają na wyrok :)