Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@HansVonGrooBer: no to chyba tak jest, że tańszy japoński kwarc jest lepszy niż tańszy szwajcarski. Taka ETA 955 to ma luz na sekundniku niczym na kierownicy w kamazie
  • Odpowiedz
@wjtk123: Pokaż mi Grand Seiko w kwarcu który nie trafia w indeksy. W zwykłych Seiko to norma.

Kupiłem w prezencie dla znajomego zegarek: Caso MTP-1200A-2AVEF. Jak go obejrzałem byłem miło zaskoczony, bo np. Atlantic mojej żony za trzy razy tyle nie trafia w indeksy.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-classic-mtp-1200a-2av - odpal sobie widok 3d

Jak chcesz więcej to wpisz citizen/casio watch review na youtube i prawie zawsze wskazówka sekundowa trafia w indeks. Wiadomo, że każdemu
  • Odpowiedz
@HansVonGrooBer: Mnie najbardziej zadowalają w tym temacie Citizeny, moje oba trafiają jak złoto. Seiko mam SNE439p1 i też. Ale np Hamilton na w/w przeze mnie ETA miotał sekundnikiem jak szatan
  • Odpowiedz
@jihaad: Odkąd Szwajcary dostały lanie po kwarcowej rewolucji to w niskim/średnim budżecie nie ma co zbierać. Swatch ich uratował ale to dalej plastikowe, nienaprawialne zabawki. Ostatnio często przeglądam zegarki poniżej 1000 i nie widzę sensu aby wybierać cokolwiek poza Japońcami / Amerykańcami.
  • Odpowiedz