Wpis z mikrobloga

No to jedziemy na pierwszą chemię, ciekawe jak się będę czuł. Na razie nawet nie wiem czy jednodniowa czy dłuższa. Tydzień temu byłem i mnie nie przyjęli. Wyszło za mało płytek krwi, ale cierpię na maloplytkowosc i onkolodzy podjęli decyzję że mogę przyjmować. Trzymajcie kciuki żeby wypedzic te kur.. Całkiem z organizmu. Po wycięciu guza j---a, tomografia czysta także jest szansa na pełne wyleczenie.
#zdrowie #nowotwory
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stratocaster00 czasem właśnie ból też występuje w okolicach podbrzusza. Cóż muszę ogarnąć jakiegoś dobrego lekarza bo nasi rodzinni to smiechawka. Dzięki Miras za naświetlenie sprawy
  • Odpowiedz
@cieplatatralover: to i tak na końcu ty decydujesz czy chcesz podjąć jakieś leczenie, przecież przed wlewem chemii masz do podpisania zgodę, jak już cię zatrują chemią to musisz zadbać o system immunologiczny, ponieważ chemia ci go rozwali. Na początek prawie zero cukru, witamina D3 20000 jend, Vit C 1000mg (askorbinian sodu) i omega 3, spacery 2 razy dziennie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cieplatatralover: to dziwne. Mi dali wybór, przedstawili za i przeciw i pozwolili zadecydować: dwie dawki karboplatyny i szanse na nawrót zredukowane tym samym do 3-4% albo obserwacja - na początku co 3 miesiące: TK miednicy i brzucha, RTG płuc, markery i ze 20 innych rzeczy z krwi.

Wybrałem obserwację, bo jak mam zniszczyć sobie zdrowie chemią, to i tak zniszczę je jak wystąpią nawroty.
@coolwasc:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acapulco: a masz siedzący tryb życia? Zrób sobie w ciągu dnia 15 minut wf jak w szkole. Skłony, machanie jedną nóżką, drugą, podskoki, pajacyki, porozciagaj nogi. Jak poczujesz ulgę to już wiesz, żeby dupe ruszać. Ale i tak przebadaj się koniecznie. Mnie czasem n--------a jak siedzę całymi dniami. Jak się ruszam systematycznie to mam spokój.
  • Odpowiedz
@acapulco też miewam taki ból właśnie w podbrzuszu, z lewej strony bardziej ale z prawej też czasem coś zaboli lub poczuje, ale od kręgosłupa tez u mnie jest to właśnie ta lewa strona bólową, w razie czego daj znać co i jak
  • Odpowiedz