Wpis z mikrobloga

No to jedziemy na pierwszą chemię, ciekawe jak się będę czuł. Na razie nawet nie wiem czy jednodniowa czy dłuższa. Tydzień temu byłem i mnie nie przyjęli. Wyszło za mało płytek krwi, ale cierpię na maloplytkowosc i onkolodzy podjęli decyzję że mogę przyjmować. Trzymajcie kciuki żeby wypedzic te kur.. Całkiem z organizmu. Po wycięciu guza jądra, tomografia czysta także jest szansa na pełne wyleczenie.
#zdrowie #nowotwory
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acapulco: Ból to nie od razu znaczy nowotwór - masz zapalenia, infekcje, przepukliny, wada kręgosłupa, wodniak, żylaki. Zrób posiew moczu, wymaz z cewy to chociaż infekcje wykluczysz - samemu zanosisz tylko próbki do labo. Nie zlewaj tego bo ci jebne Miras, jak ci spuchną jak kokosy to już będzie sulej.
  • Odpowiedz
@acapulco: ja tak miałem, też się wystraszyłem i byłem na usg, ale na szczęście okazało się że nic mi nie dolega, więc zapewne to od kręgosłupa którego miałem mały uraz ze dwa miesiące przed badaniem usg. Btw do dzisiaj mnie coś tam pobolewa, pewnie jeszcze to sprawdzę ale sprawy urologiczne chyba mam z głowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cieplatatralover: kolego sympatyczny, mi też w październiku wycięli jajko i też miałem czystą tomografię. Ja się nie zdecydowałem na chemioterapię adjuwantową, bo jest 80% szans, że nawrót mnie ominie, a nawet jeżeli - to rokowania są tak samo zajebiste, bliskie 100 procent.

Dlaczego się na to zdecydowałeś? Tak Ci zalecili, czy to Twoja decyzja? Miałeś nasieniaka czy nienasieniaka? Będzie dobrze, #!$%@? to ;)
  • Odpowiedz
@Stratocaster00 u mnie zaczęło się jakieś w miesiące temu. Promieniujący ból jednego z jąder. Raz te raz te. Też mam problemy z plecami trochę ale nic stwierdzonego po prostu bolą. Sęk w tym wszystkim jest taki że nie działam nic jakbym liczył że to minie.
  • Odpowiedz
@acapulco: jak boli troche z jednej troche z drugiej to bym raczej był spokojny, prędzej jakas infekcja, może być tez od pęcherza, zrób wpierw zwykłe wyniki krwi ale i badanie moczu i wyjdzie czy masz tam jakieś bakterie, stawiam na to ale nie ma co ignorować, możesz też iść na USG jamy brzucha, sprawdzą ci też tam pęcherz węzły chłonne obok itp
  • Odpowiedz