Wpis z mikrobloga

321244 + 39 = 321 283

Gdy wybieracie się rowerem na przejażdżkę po okolicznych lasach, zwracajcie uwagę na liczną zwierzynę leśną - łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie. Nie zapominajcie także o skorupiakach, tak jak to było w moim przypadku.


Trzymajcie się w tych lasach. Z kraba idzie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym tygodniu to już 90km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #rockrider #rower trochę #militaria i #wojsko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz krabozwierz - 321244 + 39 = 321 283

Gdy wybieracie się rowerem na przejażdżkę po o...
źródło: comment_4tWf2mKkvb6EcV8jz1JpKSiVAftxoq4c.jpg
  • 25
@krabozwierz: Podlaskie? Ogólnie pytam o region ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszkam w wielkopolsce i trochę strach jeździć tu po lasach (są ogromne i "dzikie") raz wjechalem do lasu to myślałem że nie wyjade, ścieżki zaczęły się kończyć, droga zapadać jak jakieś bagno... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pmub: Północ podkarpacia. Generalnie to to jest las zasadzony przez człowieka, a dokładnie to miejsce na mapach googla jest oznaczone jako "sanktuarium" xD
Kiedyś to było taką okoliczną mekką gości jeżdżących na crossach, bo z tyłu za krabem są 3 górki o nachyleniach sięgających do 25 stopni. Kilka lat temu przy okazji remontu pozakładali szlabany i wjeżdżanie pod "górę czołgową" się skończyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: od niedawna mieszkam obok stw ale wszystkie wejścia od strzelnicy do nowej dęby mają znaki, że to poligon, nie robią tam przypalu? Nie ścigają? To sobie sam chętnie posmigam po tym poligonie
@akcug: Właśnie rozchodzi się o to, że to nie jest poligon, to jest po drugiej stronie drogi, mniej więcej za aluteciem. Łatwo znajdziesz na mapach googla z włączonym widokiem z satelity. Na poligon to ja się nie zapuszczam, bo pewnie żadnarmeria często jeździ, a jednak szkoda mi kilku stówek na mandat, czy jaką tam karę oni dają za wjazd na poligon